Підписуйтесь на оновлення у FB або VK15 ляпів у відомих фільмах, які ви напевно не помітили. Сміх до сліз

15 ляпів у відомих фільмах, які ви напевно не помітили. Сміх до сліз

Хтось дивиться кіно з метою відпочити і розслабитися перед телевізором.Хтось повністю переймається сюжетною лінією і долею героїв. А хтось уважно розглядає деталі, і тоді у нас з’являється можливість насолодитися і посміхнутися тому, які помилки допускають режисери та оператори в популярних фільмах.

Ми пропонуємо вам 15 веселих кіноляп з відомих усім стрічок, на які ви, можливо, не встигли звернути увагу при перегляді.

1. Зоряний шлях і таємниче зникнення значка

1_result - Copy2. Гравітаціядіє на волосся Сандри Буллок навіть у невагомості2_result - Copy3. Володар кілець і сучасний Гендольф3_result - Copy4. Щелепи і знімальна група у першому човні4_result - Copy5. Люди в чорному і їх страхувальні ремені в кадрі5_result - Copy6. Сутінки і кабель від мікрофона в джинсах Белли6_result - Copy7. Титанік та освітлювальне обладнання, що потрапило в кадр7_result - Copy8. Гаррі Поттер і Таємна кімната і новий персонаж, оператор8_result - Copy9. Сонна лощина та два ряди зубів у головного лиходія. А що, як у акули!9_result - Copy10. Матриця і камера оператора10_result - Copy11. Трансформери і відображення знімальної групи в бампері11_result - Copy12. Гаррі Поттер і Орден Фенікса . Після раптового пробудження героя на його майці чудесним чином (ну він же все-таки чарівник) з’являються гудзики!12_result - Copy13. Ідентифікація Борна і транслітерація американського імені.13_result - Copy14. Термінал і головний герой Віктор, якого, згідно з документами, насправді звуть Гульнара Гулина14_result - Copy15. З Росії з любов’ю і прекрасні двері в посольстві, які потрібно дергат і дихат15_resultЗвичайно, такі дрібниці часом важко помітити навіть професіоналу. А ви коли-небудь помічали подібні моменти в яких-небудь фільмах?

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено