Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКиївський «шабаш відьом» за підтримки Міноборони України

Київський «шабаш відьом» за підтримки Міноборони України

Телеканал «Росія 24″ 28 квітня в програмі «Вести» показав сюжет під назвою «В Вальпургієву ніч 2000 відьом проведуть ритуальний обряд в центрі Києва», повідомляє stopfake.org.

У ньому є неправдива інформація (з 0:19 сюжету): «Так звані маги запевняють, що акцію схвалило Міністерство оборони України для того, щоб – процитую – захистити обереги від куль і відправити їх в зону так званої АТО».

Далі в сюжеті ще раз необґрунтовано згадується, що захід пройде «під захистом спецслужб».

Однак це брехня. «Ми такий захід не планували і в ньому не брали участь. Я знаю, що анонсувалося цей захід. Ми роз’яснювали, що ми в цьому заході участі не беремо», – заявила Радіо Свобода прес-секретар Міноборони України Вікторія Кушнір.

Джерелом фейку послужила листівка, яка поширювалася в Києві та в соціальних мережах з неправдивою інформацією про підтримку якогось «молебню» з боку Міноборони.

Листівка

Що стосується самого заходу, то спроба його проведення провалилася. У Київській міськадміністрації дозвіл на нього не дали. А замість анонсованих двох тисяч магів прийшла пара десятків людей. При чому сам організатор «молебню» ще до початку пішов з площі.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено