Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 тваринних здібностей, які повинні були отримати люди: смішні факти

10 тваринних здібностей, які повинні були отримати люди: смішні факти

Коли ми з вами були зародками, то представляли собою зовсім досконалих істот. Та що там говорити – у нас навіть хвіст був! А, в результаті, залишилися тільки сльози. Ну, цицьки ще залишилися, та й то не у всіх.

І ось, буває, поглянеш в небо, побачиш  орла і якось мимоволі перефразуєш великого фізика Шелдона Купера: «Еволюція-еволюція, безсердечна ти сука». І якщо вчені одного разу все-таки навчаться підкручувати геном в потрібну сторону, було б добре запозичити у тваринного світу найнеобхідніше. Далі – за списком :)

Ехолокація

Уявляєте, так? Тобто, ти йдеш п’яний (-а) в туалет і не вдаряєшся в косяк з усією своєю молодечою заповзятістю. І в метро всі такі зигзагами переміщаються, щоб один одного плечима не зачепити. І не зачіпають. Або ось, наприклад, ти за кермом, і тут попереду виляє велосипедист. І ти не думаєш відчайдушно: він придурок, самогубець або придурок-самогубець? Ти про нього взагалі не думаєш, бо знаєш – в останній момент відверне.

Зябра

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Пірнай собі Іхтіандр, сину мій. Справа навіть не в морській відпустці – зябра потрібні людині постійно. Щоб коли людина після важкого робочого дня забирається в ванну з книжкою Бєляєва, розлючені домочадці не зривати б двері з петель, задаючи оригінальне питання: «Ти там ще не потонула?». Ні, не потонула, у мене зябра.

Рухливі вуха

Тобі начальник занудно так, хвилин сорок «блаблабла-блаблабла», а ти – раз, вуха відвернула і слухаєш, як за вікном щебечуть пташки.

Зміна забарвлення

Хроматофори – це навіть крутіше рухливих вух. Ось щебече бос занудно своє блаблабла, а ти колір змінив, злився з папкою «Графіки продажів січень-червень 2015», і начальник збитий з пантелику. Припускає, що, мабуть, ти пішов складати графіки продажів на липень-грудень.

Треба зауважити, що у дитинчат людини все-таки є здатність зливатися з середовищем (коли “А до дошки піде-е-е …”), але з віком ми її втрачаємо

Моногамія

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Вірність – вона ж не тільки лебедина. Моногамія поширена у тваринному світі набагато ширше, ніж переконують кадетів на курсах пікапа. Ну, от вовки, наприклад, моногамні, як мрія. Так і хочеться іноді сказати якомусь блудливому Тамбовському товаришеві – чувак, побудь вовком, окей?

Чоловіче виховання

Це повинно потрапити в топ-3 можливостей, які вчені майбутнього зобов’язані впровадити в наш геном. Страуси, пінгвіни – всі ці високорозвинені істоти давно усвідомили, що самка повинна видати яйця і звалити на педикюр або на мохіто з дівчатками. А висиджувати, облаштовувати і ділитися страхами на форумах майбутніх батьків повинні справжні мужики – пінгвін і страус. Але переможцями змагання виходять морські коники – у них самці ще й народжують самі. Хочу, хочу, хочууууууу !!!

Уміння плюватися отрутою

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Кобра точно б’є з п’яти метрів в зіницю. Ти відійшла в інший кінець кімнати і щось нашіптувати моєму чоловікові, притримуючи його за рукав? Осліпнеш, зараза!

Хитрий метаболізм

У бактерій можна позичити багато всього цікавого. Наприклад, уміння жерти нафту. Тобто, залежно від політичних уподобань, можна поїхати і зжерти всю нафту в Америці і Канаді.Або ж зжерти всю нафту в Росії. І смачно, і геополітичний гравець відразу.

Високошвидкісний обмін речовин

ФОТО: SHUTTERSTOCK

Всякі там карликові землерийки, сарана або, наприклад, бабаки з’їдають в кілька разів більше своєї ваги щодня. І ніякого целюліту.

 І Оскар отримує …

… Зрозуміло, самка богомола зі своєю великою здатністю вбивати самця безпосередньо після коїтусу. Ми спробували порахувати кількість проблем, які вирішуються цим нехитрим умінням, але збилися з рахунку приблизно на числі 1348731245.  Шкода, що інші можливості – питання не настільки віддаленого (ну, а чому ні?) майбутнього, то в даному випадку проти нас намертво стоять кримінальний кодекс і перелякані чоловіки-генетики. Але ніхто не може заборонити нам мріяти.

І щоб якось пожвавити цю сумну воду, зауважимо, що деякі людські особливості все-таки крутіші, ніж у тварин. Скажімо, тарган може прожити без голови дев’ять днів. А людина – років вісімдесят.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено