Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 синдромів у чоловіків, з якими стикається кожна жінка: смішні факти

10 синдромів у чоловіків, з якими стикається кожна жінка: смішні факти

Якщо відкрити медичний довідник, можна вичитати багато цікавого про хвороби та синдроми, які трапляються тільки з чоловіками. Але про найголовніше там не напишуть. Про те, що робити, коли у твого чоловіка ЦЕ.

Страшне “це” – один з 10 синдромів, який рано чи пізно станеться з кожним представником роду чоловічого. Ми склали свій медичний довідник – щоб тобі було простіше його не вбити.Ну, захворіла людина – з ким не буває?

Синдром Карлсона

У будь-якого нормального чоловіка є тільки два стани: він у порядку або він при смерті.Причому передсмертна агонія може бути викликана не тільки попаданням кулі калібру 5.45 в життєво важливі органи. Каріозний зуб, головний біль або температура 37.9 – цілком розумні причини для того, щоб лягти і почати негайно вмирати. Ось він слабким голосом просить тебе підійти, бере тебе за руку і шепоче найголовніше: ти повинна бути сильною, він не проти, щоб ти потім ще раз вийшла заміж, а моторний човен він заповідає Дімону.

Синдром Пітера Пена

Якщо ти живеш разом зі своїм милим, цей синдром тобі добре знайомий. Неважливо, хто з вас двох запропонував розділити один з одним не тільки почуття, а й житлоплощу – все одно в цей момент ти заглянула йому в очі і побачила безодню. Безодню жаху і відчаю. Це як же – все, скінчилося дитинство? Це що ж – не літати йому більше, як птаху? Який жах.Попереджаємо: синдром невиліковний! Якщо в даний момент часу пацієнт не відсвічує, то це не одужання, а всього лише ремісія. Рано чи пізно він почне ходити з друзями на футбол, або купить собі харлей, або у вас народиться син і в будинку з’явиться радіокерований вертоліт.!

Синдром Атоса

Пити – нормально. Пити і впадати в чорну меланхолію – теж нормально. Пити, впадати в меланхолію і скорботно вити про долю – абсолютно нормально. Ти ж сама так робиш?  Але якщо ти бачиш, що твій чоловік почорнів лицем, випиває  і мовчить, хоча у нього нічого не сталося – дзвони Дімону, Коляну або Василю Петровичу. Загалом, кому завгодно дзвони, але знайди своєму милому товариша по чарці та жилетку. А сама йди куди-небудь. Бували випадки, коли синдром Атоса приводив до важких каліцтв. А деяких чоловіків він і зовсім в могилу звів. Тому що, знаєш, не всяка жінка здатна спокійно слухати п’яні завивання про те, яка ж все-таки сука його колишня.

Синдром Отелло

Дуже, дуже підступна болячка. У деяких вона проходить у легкій формі і зникає майже безслідно, як вітрянка. А у деяких цей синдром переходить в хронічну форму, і чим далі – тим важче загострення. Загалом, якщо він, скажено обертаючи очима, запитує, чи молилася ти на ніч – будь спокійна. У нього раптова гостра форма, це пройде. Хронічну форму можна розпізнати по постійному нитті: ти, на його думку, занадто часто бачишся з подругами, занадто часто говориш по телефону і взагалі – скільки можна затримуватися на роботі, чим ти там займаєшся, а? Тут медицина безсила, на жаль. Далі буде гірше.

Синдром Шарикова

Незважаючи на грізну назву, синдром абсолютно нешкідливий. Не можна навіть сказати, що чоловіки ним страждають – вони ним насолоджуються. Прояви хвороби дуже короткочасні, хоча і регулярні. Щодня, можна сказати. Спостерігай за тим, як твій чоловік дивиться в дзеркало. Що – воно? Розглядає свій пивний мамон, а рожа така самовдоволена, що тріснути хочеться? Ось-ось, класика: «Я красень. Дуже можливо, що бабуся моя згрішила з водолазом »

Синдром Буратіно

Увага! Дуже небезпечний синдром! Деякі організми до нього цілком стійкі, переносять у легкій формі і заробляють довічний імунітет. А деякі – на жаль … Загалом, якщо ти бачиш, що твій чоловік загорівся якоюсь підозрілою ідеєю – терміново щось роби. Найкраще – відвези його лікуватися на води. Місяці на три. Бо якщо котик і лисичка наспівали твоєму милому про супер-перспективний стартап, завдяки якому ви озолотитеся, але пізніше – він всього лише втратить час, нерви і гроші. А якщо вони вчать його сироїдству, або молитися святому Ктулху, скажімо, – він спершу втратить здоров’я, а потім все інше. Дій, сестра.Негайно.

Синдром Кая

У житті кожного чоловіка обов’язково трапиться ситуація, в якій він повинен буде скласти з букв:  Ж, А і П, О слово «Щастя». І в нього, природно, нічого не вийде. І тоді він тобі пригадає, що дехто обіцяв і в горі, і в радості. А заодно розповість, що він все життя поклав на те, щоб сім’я ні в чому не потребувала, а ти, невдячна, не можеш йому допомогти у важкій ситуації.Причому якщо ти дійсно нічим не можеш допомогти, синдром проявиться особливо яскраво. Потерпи. Це треба просто пережити. Прикинутися дрантям і не відсвічувати деякий час. В кінці-кінців, він кожен місяць терпить твій Відомо-Який синдром.

Синдром Нільса

Цей страшний стан ніколи не виникає сам по собі, а завжди є ускладненням синдрому Кая.Твій чоловік раптом усвідомлює, що все життя прожив неправильно, і тепер хоче почати все спочатку і полетіти далеко-далеко. Добре ще, якщо з дикими гусьми, а не з якоюсь ґавою. Найприкріше – те, що цей синдром вкрай рідко вражає молодих чоловіків. Ось живете ви разом багато років, у вас будинок, у вас діти, ви зрослися в одне ціле – і раптом він одягає дерев’яні черевики, оголошує, що став іншою людиною і починає скакати з пером в дупі, намагаючись звалити разом з гусьми. Жах. Що робити? А нічого не робити. Це як клімакс, тільки у хлопчиків. Неминуче, невідворотно і страшно. Зате трапляється тільки один раз.

Синдром Чебурашки

Ти пам’ятаєш, чому у Чебурашки таке дивне ім’я? Тому що він весь час падав. Ось і твій чоловік одного разу занадто багато вип’є, перевтомиться на роботі або переживе серйозний стрес. І все. Все! Дещо впаде в самий невідповідний момент.Гуркіт буде такий, як-ніби небо впало на землю. Боже, він впав! Краще померти, ніж нести на собі печатку ганьби все життя – ось що буде написано на обличчі твого чоловіка. Твоє завдання – мужньо не помічати цей синдром. Не треба через тиждень після фіаско питати у нього, що сталося, якщо він ходить з похмурим обличчям. Сталося ВОНО! Нічого ти не розумієш, жінка!

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено