Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 смішних та веселих порад, які змусять вас жити сьогоднішнім днем

10 смішних та веселих порад, які змусять вас жити сьогоднішнім днем

Ні-ні, не турбуйтеся. Це не курс від початківця психолога і не спроба заманити на семінар від дружньої компанії. Просто захоплення неофіта,який несподівано усвідомив просту річ.

От уявіть, що вам знову сімнадцять. Ви уявляєте, як років через десять … (тут підставте потрібну картинку). А тепер подивіться навколо. Якщо картинка збіглася, далі можете не читати. А якщо ні, а в голові у вас нова картинка, як через кілька років ви …

То пора перестати фантазувати і навчитися, нарешті, жити поточним днем ​​і любити себе в цій поточній дійсності. Негайно.

Попереду завжди буде поворот, а за ним щось нове

Хочеться вірити, що хороше. Але якщо весь час бігти від повороту до повороту, щоб швидше туди зазирнути, то що залишиться, коли дорога стане прямою, але, на жаль, вже дуже короткою? Стоптані кросівки?

Немає ніякого «завтра», коли ви відкриєте очі і виявите нову, покращену версію себе

І рубонути з плеча і почати все заново виходить в одиниць. Але навіть крихітний крок вперед, кожен день, це вже досягнення. Саме ці кроки складають наше життя. Саме вони наближають нас до того моменту, коли нам, нарешті, захочеться уповільнити біг. А не чудодійне: «ось візьму себе в руки і одним махом».

Життя йде тут і зараз

Це банально і це правда. Найгірше, що можна зробити, це порівнювати його з чужим життям. І лаяти себе, що ви не вивчили за три місяці іспанську, не опанували швиденько десять методів плетіння макраме і все ніяк не запишетеся в спортивний зал. Перестаньте думати шаблонами і чужими мірками. Поговоріть з собою чесно, хоч раз в житті. Можливо, виявиться, що вам шалено подобається альпінізм і це буде єдиним, але улюбленим хобі (або стане способом життя).

Іноді обставини сильніші за нас

Це не означає, що потрібно скласти руки по швах, булькнути і тихо потонути. Це означає, що найкраще, що ви можете зробити, це хоча б продовжити тримати голову над поверхнею.Якщо зараз все, що ви встигаєте або можете зробити, це прочитати три сторінки в день, то це вже добре. Зрештою це буде ціла книга. І нехай вона буде для вас цікавою та корисною.Ви молодець. Ось зараз підійдіть до дзеркала і скажіть: мо-ло-дець. Головне – не зупиняйтеся.

Іноді ви можете крокувати не туди

Якщо протягом довгого часу вам хочеться махнути рукою і сказати: «А, що б тебе котики з’їли!», Значить, цілком можливо, ви крокуєте не туди. І в кінці шляху, котики, які стукають ложками об миски чекають саме вас. Терміново зупиніться і подумайте: вам точно подобається щодня їздити по дві з гаком години по пробках? Або просто «круті пацани в електричках не катаються»?

Досить заздрити!

До речі, про крутизну: замість того, щоб заздрити колишній одногрупниці, у якої дорогущі чоботи, чоловік-красень, престижна робота і будиночок в Женеві, краще викиньте її з голови.Переплюнути її ви навряд чи зможете (інакше б не заздрили), а ось пункти 3, 4 і 5, можливо, допоможуть вам зрозуміти, чому ж заздрість така гостра. І так: хто його знає, що буде років через десять …

Головна людина – це ви

Ви можете бути в своїй сім’ї годувальником, батьком, ніжним коханцем, прекрасним співробітником. Дбати, пестити і леліяти. Але як тільки ви підходите до краю своїх сил і можливостей, беріть тайм-аут і любіть себе зі страшною силою. Навіть якщо у вас горить звіт. Навіть якщо начальник робить страшні очі, дитина ниє, що їй потрібно допомогти з уроками, а мама – що їй потрібно відвезти розсаду в село. Інакше реальність стане для вас холодною та чорною, як зимова ніч. І ви знову будете жити тим самим привабливим «завтра».

Побалуйте себе, нарешті

Ну не вийшло у вас за кілька років зібрати на якийсь там супер дранбулет. Купіть собі простий і радійте.

Висипайтеся

Дуже важко любити сьогоднішній день, якщо ви по частинах віддерли себе від подушки і всі ваші думки про те, як би швидше знову пірнути під ковдру. А тут ще й котики ложками стукають, так-так, ви пам’ятаєте. І діти кричать. І взагалі.

Іноді все дійсно погано і страшно

У цьому випадку, ми бажаємо вам, щоб ви не просто мріяли про краще завтра, але, щоб воно настало якомога швидше і поруч були люблячі вас люди. Не здавайтеся, будь ласка! І ще: якщо хтось поруч заподіює вам біль – не чекайте. Біжіть. Біжіть якнайшвидше, рятуйте себе. Не сумнівайтеся, не вірте, що хворе перестане боліти. Не дозволяйте собі жити у вічній мерзлоті. Біжіть, щоб ви змогли жити тут, зараз і радіти цьому.

Автор тексту: Ольга Равченко

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено