Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк перестати бути злою Бабою-Ягою: смішні та веселі подробиці

Як перестати бути злою Бабою-Ягою: смішні та веселі подробиці

Ми говоримо зовсім не про нешкідливий і (відносно) смачний гриб, з’їдений за вечерею. Під квашену капусту, та картопельку … Пробачте, відволіклися.

Ми про той вічно зморщений стані душі, коли ви починаєте день з думки про те, які ви нещасні, поліруєте цю справа буркотінням протягом дня, зриваєтеся на навколишніх і постійно насторожі. Іноді навколишні вас жаліють. Іноді бажають вам провалитися крізь землю і не заражати інших спорами.

Загалом, якщо в дзеркалі відбивається не людина, а майже що готова грибниця, то вам терміново потрібна наша інструкція. З її допомогою ви виведете в собі не тільки сморчка, а й поганку  і, за бажанням, навіть мухомора.

Крок один: Визнайте, що вам подобається бути грибом

Не блондинкою з чарівними кучериками, не брюнетом з чарівною посмішкою, а грибом. Подивіться уважно, гримаса зневіри (або гидливої стервозності) вже закарбувалася у ваші мімічні зморшки. Так-так, вони у вас є. Але не переживайте. Гриби взагалі не повинні переживати. Вони просто ростуть, пахнуть, розкидають навколо спори і тихо згнивають в кінці.

Подумайте, що саме так приваблює вас у стані гриба, що ви готові самі собі отруювати життя?

Крок два: Припиніть плекати свою грибну сутність

Можливо, колись ось ця жалість до себе або постійне бажання вкусити ближнього спрацювали у вас як захисна реакція. Або у вас був такий настрій. Тепер прийшов час визнати: ви отримуєте задоволення, вишукуючи постійні симптоми того, що бридкий навколишній світ постійно підставляє вам підніжку. І вам подобається, що ваше оточення боязко стискає сфінктер: бомбане чи ні?

Перестаньте підживлювати свій внутрішній гриб. Цілком можливо, що скоро ви виявите, що люди навколо зовсім не намагаються постійно вам напаскудити, та й світ, в принципі, не такий вже й поганий.

Крок три: На сковорідку його!

Всупереч всім інструкціям правильного грибника, гриб ми будемо не зрізати, а виривати із землі. Щоб напевно. Вам належить дуже складний день: ви не будете бубоніти, жаліти себе або намагатися перегризти горлянку ось тій нахабній дівці в метро. Як тільки ви відчуєте, як накочує ця звична хвиля – видихайте і відправляйте гриб на сковороду. І поки він буде жаритися, зробіть прямо протилежне тому, що ви збиралися зробити. Посміхніться.Відпустіть. Проігноруйте. Перейдіть на щось приємне. Ось побачите, ви витратите куди менше сил і енергії і виявите, що без сморчка, зростаючого десь в районі сонячного сплетіння, дихається легше.

Крок чотири: залийте грибницю бетоном

Щоб напевно. Зміна звичної моделі думок і поведінки може викликати у вас почуття уразливості, незахищеності і безпорадності. Немов у поганому сні, коли ви виявили, що вийшли на вулицю голяка (а люди тикають пальцями і сміються, негідники!). Не піддавайтеся, це все провокації вашого внутрішнього сморчка. Пам’ятайте: за постійним бажанням пожаліти себе, невдоволенням і злістю ховаються гриби. А рано чи пізно будь-який гриб може бути з’їдений людиною. Можливо навіть не поспішаючи і під хорошу випивку.А ви будете безпорадно стирчати на вилці, плескати очима (який сюрреалістичний жах ми зараз вам намалювали!) І гадати, як же так вийшло.

Крок п’ять: згадай, що ти за людина

Суворий і вимогливий. Скромний і сором’язливий. Забобонний. Добрий, жорсткий, запальний. Головне, що, на відміну від гриба, людина знає, коли ці якості доречно проявити, а коли потрібно зробити над собою зусилля і не дозволити їм взяти над собою верх. І ще: вона знає, як правильно готувати гриби.

Автор тексту: Ольга Равченко

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено