Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПроблеми диснеївських принцес у реальному світі: ви будете сміятись

Проблеми диснеївських принцес у реальному світі: ви будете сміятись

Дивлячись на принцес у диснеївських мультиках, мимоволі пошкодуєш бідолах: в реальному житті їм довелося б зовсім туго. Особливо в сучасному, як переконливо показав Джеймі Джонс .

Спляча Красуня

Ну, по-перше, поки вона спала, волосся розтріпалося так, що легше відрізати, ніж розчесати.По-друге, розбудив її НЕ поцілунок, а будильник на смартфоні. І вона чотири рази його відключила перш, ніж нарешті прокинутися.

Попелюшка

Тільки Попелюшка нафарбувалася, уклала волосся, причепурилася і вийшла з будинку, як почалася злива. Тому що так завжди і буває.

Білосніжка

З білосніжною шкірою жити непросто. Бідна дівчина тільки дійшла до магазину, і вже вся обгоріла. І це незважаючи на дорогущий сонцезахисний крем!

Ельза

Ельза одяглася зручно і красиво, посміхнулася своєму відображенню і пішла гуляти.Посмішки вистачило на п’ять хвилин, тому що як би ти зручно і красиво не одяглася, якщо всі навколо в куртках, а ти без, починаєш відчувати себе як дура.

Красуня Бель

Навіть котик або собачка – та ще проблема. З будинку без півгодинної обробки одягу липким роликом не вийти. А вже волохате Чудовисько! Одні обійми здатні зіпсувати все враження від побачення, бо Красуня більше ніяк не може відчувати себе Красунею, якщо одягнена в волохату блузку і волохате плаття.

Рапунцель

Думаєте, волосся стає довгим і гладким саме собою? Три рази ха. Все життя Рапунцель складається з розгладження волосся праскою. А потім вона виходить на балкон помилуватися видом, і вологість з вітерцем зводять всі зусилля нанівець.

Русалочка Аріель

При слові «шопінг» у Аріель смикається повіка. Тому що на пошук хоча б одного поганенького платтячка під таку нестандартну фігуру йдуть навіть не години, а дні.

Жасмин

Вже звичайно, красень Аладдін не подумав про захист від вітру на його килимі-літаку. А як Жасмин  не бути посеред романтичного вечора кудлатою і з розмазаною тушшю? Міг би і запасний тюрбан прихопити. Зате буде що відповісти Бель на її скарги на Чудовисько.

Джерело картинок: Walt Disney


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено