Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧим розумна жінка відрізняється від мудрої: веселі факти

Чим розумна жінка відрізняється від мудрої: веселі факти

По мережі вже кілька днів гуляє чуттєвий текст письменника, автора трьох книг, Ольги Валяєвої про те, чим розумна жінка відрізняється від мудрої .

Мається на увазі, звичайно, що мудра жінка – це жінка справжня, з великої літери. А розумна – так, дура якась. Знаєте, що? Нам це набридло! Засуньте собі цю мудрість знаєте куди? Хоча – стривайте-но .. Ні, якесь зерно в цьому є.  Давайте розберемося.

Ольга Валяєва:  – Розумна жінка, виявивши помилку чоловіка, тицьне його носом. І нагадає, що вона його про це попереджала. Мудра жінка підтримає, підбадьорить, іноді зробить вигляд, що нічого не помітила.

Все вірно. Спочатку підтримає і підбадьорить. А потім нічого не помітить. І коли безробітне тіло відірветься від дивана і запитає «Дорога, а що у нас на вечерю?», Жінка закричить “Ааа!Хто тут”

OB: – Розумна жінка в кризовій ситуації візьме кермо влади і навчить чоловіка жити правильно. Мудра жінка дуже тонко покаже йому напрямок і підтримає в намірі дійти туди.

Браво! Який тонкий і витончений евфемізм, а? Дитяче «Пошлю його на три веселі букви» і поруч не стояло.

OB:Розумна жінка буде вчити дітей математики незважаючи ні на що. А мудра – побачить у кожному з них особистість.

У редакції немає жодної розумної жінки. І мудрої теж немає. У всякому разі, жодна з нас не зрозуміла цей пасаж. Не можна вчити математику і залишитися особистістю?Математику викладають тільки особливим дітям, яким в секретній лабораторії спершу стерли особистісні риси? Деяким особистостям необов’язково вчити математику? Про що це взагалі?

OB: – Розумна жінка на роботі буде намагатися бути кращою за інших і не робити помилок. При цьому більшість колег будуть ставитися до неї дуже насторожено. Мудра жінка створить у колективі атмосферу любові і тепла.

Таким чином, ідеальна професія мудрої жінки – доярка на молочній фермі. Корови люблять, коли до них ласкаво звертаються – це раз. А два – мудра жінка, яку взагалі не парять її помилки – це небезпечний співробітник, погодьтеся. Мало чого вона там накосячить. А повз вим’я, мабуть, не промахнеться.

OB: – Розумна жінка буде втручатися в життя своїх дорослих дітей, давати їм непрошені поради та рекомендації, розповідати їм про те, як правильно ростити дітей. Мудра жінка дозволить дітям отримати свій життєвий досвід і підтримає в будь-якій ситуації.

Ясна річ – спробуй-но повчи жити того, хто навіть шкільний курс математики не подужав.

OB: – Розумна жінка буде боротися з впливом свекрухи, відстоювати свою незалежність від батьків, лаятися з ними через їхні поради. Мудра жінка навчиться посміхатися, слухати мовчки, погоджуватися. І робити по-своєму. З любов’ю.

А на якому році щасливого сімейного життя мудра жінка почне з любов’ю пакувати розчленовані тіла в пакети? Ну, просто цікаво.

OB: – Розумна жінка хоче змінити весь світ, переробити всіх людей навколо. Мудра жінка почне змінюватися сама. І прийме інших такими, які вони є.

Здрасьте, приїхали. Якщо мудра жінка – вже мудра, то куди їй ще змінюватися? Схуднути, чи що? Ну, нехай худне. Поки розумна вчитиме її дітей математики. Не можна ж їх такими йолопами в світ випускати, право слово.

OB: – Розумна жінка думає, що щасливий той, хто правий. А мудра жінка знає, що правий той, хто щасливий.

«Це був телепроект Дом-2. Побачимося завтра. І ми – щасливі-і-і! ». Вибачте, вирвалося.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 2Написати свій коментар
 1. Насправді про мудру жінку досить правильно написано.
  Жаль, що автор статті до таких не належить.
  В принципі є сумніви чи атор і до першого типу належить, але то таке…)

  “Розумна жінка буде вчити дітей математики незважаючи ні на що. А мудра – побачить у кожному з них особистість.” – мається на увазі, що мудра жінка помітить таланти свого чада і підтримає їх, а не буде нав’язувати йому те, до чого в нього душа не лежить.

  П.С. – жаль за вашу редакцію :)

  • Дмитре, наша редакція щиро радіє за Вас і за Ваш талант визначати мудрих та розумних жінок, а також доступно все роз’яснювати навколишнім))

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено