Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 парочок з кіноекранів, в які ми не віримо: веселі подробиці

9 парочок з кіноекранів, в які ми не віримо: веселі подробиці

Письменники і сценаристи вічно паразитують на темі єдності протилежностей в любові. А нам, знаєте, шкода нещасних персонажів. І ми не хочемо вірити в ці так звані пари.

Тому що в житті ніякої любові між цими персонажами бути не може. А теплі сімейні мордобої – не те щоб кращий рецепт щастя. Ну, нам так здається.

Еллі і Ной, «Щоденник пам’яті»

Ми говоримо «романтична драма», маємо на увазі – «відмінна сльозодавильня». Жили вони довго і щасливо і померли в один день. Так, звичайно, не буває, але нашим слізним залозам все одно. Подайте хустинку! Хоча ні, стривайте-но … Є тут бажаючі розпочати нову сторінку роману зі своїм першим коханням? Так-так, з тією самою любов’ю, яка піна на хвилях постпубертату. Готові почати спочатку і прожити життя з цією людиною? Що-що ви там шепочете? Не дай Бог? Отож-то ж.

Едвард і Вівіан, «Красуня»

Ми подаруємо шоколадку тій людині, яка нам виразно пояснить, як таке взагалі могло статися. Ну, справді. Тільки, цур, що не хитрувати: умови задачі всім відомі,  не придумуйте Вівіан роботу суперагента під прикриттям, а Едварду – легкий ступінь слабоумства.

Наталі і Девід, «Реальна любов»

Ні, ми не будемо питати, яким чином цей дивний сором’язливий хлопчик став прем’єр-міністром. І про те, яким чином це більш ніж дивна дівчинка влаштувалася на таку роботу, ми теж скромно промовчимо. Ми запитаємо про інше: з яких пір дивні хлопчики і дівчатка, які страждають крайнім ступенем сором’язливості, стали домагатися любові? Боязкого прем’єр-міністра повинна була прихопити за вушко яка-небудь грім-баба, а сором’язливу секретарку пригрів би який-небудь дядя, який з п’ятнадцять років відчуває себе татком всіх нещасних діточок. Ось це була б правда. А так – ні. Не віримо!

Джейн Ейр і містер Рочестер

Класичний дует садиста і мазохіста. Садиста і мазохіста в поганому сенсі. Бідна, затюкана життям дівчинка і дядечко, який уявив себе брутальним самцем – цей стогін у нас піснею зветься. Тобто, вони пара, звичайно. Але звідки там, вибачте, хепі-енд? Єдино можливий хепі-енд в такої історії – це коли нещасна дружина робить ноги до того моменту, як чоловік почне знайомити її голову з дверним косяком. Не вірите? А ви перечитайте, перечитайте.

Людмила Прокопівна та Новосельцев

Люди не міняються – це раз. Якщо люди змінюються зовні – це не означає, що вони змінюються внутрішньо – це два. Тітка з залізним характером таку собі розмазню зжере, гарчачи – це три. І, нарешті, чотири: деякі люди правда змінюються – в окремих, виняткових випадках. Деякі жінки примудряються бути щасливими з чоловіками, чия поведінка відповідає поведінці п’ятирічної дитини. Але вийти заміж за людину, яка не раз і не два втягувала тебе в свою публічну ганьбу – це, вибачте, ні в які ворота.

Герміона і Рон

Відносини цієї парочки надумані до такої міри, що автор навіть не постарався їх як слід описати. Щось там між ними в останній книзі відбувається, але на любов це не скидається навіть віддалено. От же парадокс: протягом усього серіалу і Рон, і Герміона були нормальними, живими людьми, і лише в останніх томах раптом стали дерев’яними буратінами. Природно, що в останньому розділі ми хотіли прочитати наступне: Герміона вийшла за Гаррі, а Рон залишився холостяком, і друзі засуджують його за те, що він бабій.Але ні. Герміона вийшла за Рона. Той незграбний момент, коли простіше повірити в існування Хогвартса, ніж в шлюб цієї парочки.

Джек і Нейтірі, «Аватар»

Ми всі такі толерантні тільки з однієї причини: ми досі самотні у всесвіті. А якщо завтра до нас прилетять якісь Чужі – тут-то ми і зрозуміємо, що ми всі – ксенофоби. Всі до єдиного, до останньої людини. Та що там Чужі, звернемося до статистики: 1% білих, 5% темношкірих і 14% азіатів вирішуються на шлюб із представником іншої раси. Нескладно уявити собі, що у двометрової синьою красуні шанси взагалі нульові – це якби вона захотіла.Але вона б не захотіла. От уявіть, що на нас нападають марсіани. Ці агресивні тварюки зростом нам по пояс, вони слизькі і смердять, але вміють перетворюватися на подобу людини. Де черга земних наречених, які сподіваються відхопити своє слизьке щастя? Хто останній, дівчатка?

Катерина та Георгій Іванович

Ні, ні і ще раз ні. І не треба говорити, що фільм цей не про наше покоління, а про покоління наших мам, у яких, як відомо, особистого щастя без штанів у будинку бути не могло, тому що – а що люди скажуть? Справа тут не в цьому. І навіть не в тому, що жінка, керуюча величезним підприємством, не стане терпіти диктаторські замашки якогось пом’ятого п’яниці. Справа в тому, що справжній мужик Гога, він же Гоша, він же Георгій Іванович – боягуз, ганчірка і мильна бульбашка. Стрижня в ньому немає, а є одна видимість – ну, бо мова підвішена. Він би не пити пішов, він би пішов залицятися до дами простішої. Яка лопатою по губам як трісне за неналежні вислови.

Красуня і чудовисько

Пам’ятаєте цей момент, коли прекрасне Чудовисько перетворюється на гарненького пухлогубого блондинчика? Так, ми в цей момент теж плакали і кричали «Поверніть все назад!». Ось так закохаєшся в брутального волохатого самця з важким характером, а він – бац! – І перетворюється на прилизану соплю. І ти кидаєшся до нього в обійми з криком «Ах, як довго я цього чекала!». Ну ну.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. Чи ви нiколи не кохали?)

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено