Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк відправити свою заздрість в нокаут: веселі факти

Як відправити свою заздрість в нокаут: веселі факти

Заздрість – жахливе відчуття. І не тому, що заздрити нібито недобре і негідно. Це якраз фігня. Заздрість жахлива тим, що вона дійсно заважає вам жити. Вона вас гнітить. Вона вас засмучує. Вона псує вам сон і апетит.

Тобто, говорячи мовою психологів – заздрість викликає фрустрацію, яка вас травмує. Але ми не психологи. Ми вам розповімо про те, як позбутися заздрості простими, людськими словами.

Перестаньте заздрити неіснуючому

Тобто, всього того, що вам демонструють френди в соцмережах. У всіх прекрасні сімейні відносини, відмінний колір обличчя, кубики на животі і ідеальні діти, і тільки у вас все якесь звичайне. Насправді майже у всіх все звичайне. І якщо чому і варто позаздрити – так це умінню деяких робити фотографії, які неабияк прикрашають дійсність. Цьому, до речі, не так складно навчитися. Правда, тоді почнуть заздрити вам.

Зробіть свою заздрість безликою

Припустимо, ваша подруга Маша отримала підвищення (злітала на Балі, вийшла заміж за синьоокого брюнета, etc), а ви про нього мрієте вже пару років, але вам поки не світить. Ух, як завидно! Розуміємо. Із заздрістю такого роду боротися марно – її можна тільки зусиллям волі загнати в глибини свідомості, але це нічого не змінить. Тільки гірше стане. Зате можна переключити увагу. Машка одна така везуча? Ні, всі навколо роблять кар’єру, подорожують і виходять заміж за красенів. Ууу, падлюки! Хто всі? Взагалі всі. Всі!Деструктивне почуття, яке не має конкретного адресата, вивітрюється з голови досить швидко. Ну, і є шанс не посваритися з Машкою на рівному місці.

Не піддавайтеся на прийом «А зате»

Бог з нею, з Машков – вона розумниця, красуня і взагалі – вона це заслужила. Але спокійно прийняти той факт, що Люська схудла на 30 кілограмів – вище ваших сил. Та що вже там – вище наших сил. Нещасний, понівечений заздрістю мозок тут же включає механізм компенсації, те саме «А зате». Подумаєш, схудла! А у мене зате чоловік є. І дитина. І пироги я вмію пекти. А Люська сидить на своїй ідеальній дупі одна, зовсім одна. І жує капустяний лист, ха-ха-ха.
Проблема в тому, що вам не потрібні чоловік, діти та пироги. У тому сенсі не потрібні, що вони у вас вже є. Вам потрібна ідеальна дупа, як у Люськи – а її-то якраз і немає. В результаті і заздрість не випаровується, і власні досягнення знецінюються. Тим не менш, від злощасного «зате» можна позбутися. Як? Читайте далі.

Подумайте, чи так вам потрібно те, чому ви заздрите

Ось, наприклад, ідеальна фігура. Воно вам точно треба? Правильно харчуватися, регулярно займатися спортом, відмовитися від деяких звичок і взагалі змінити спосіб життя – ви цього дійсно хочете? Ясна річ – всі мріють лягти спати целюлітним чудовиськом, а вранці прокинутися витонченою красунею, але цей варіант ми відмітаємо, як неспроможний.Залишається вирішити – чи готові ви все змінити, або підійде компромісний варіант: спорт додати, але гамбургери залишити, трохи схуднути, трохи підтягнутися. Влаштовує? Відмінно!А заздрість тим часом кудись поділася, помітили?

Усвідомте, чому саме ви заздрите

От, припустимо, якийсь знайомий вам товариш дуже багатий, щоб він уже почав кашляти, зараза. І ви йому люто, шалено заздрите. Але, дозвольте, ви ж не Скрудж МакДак. Навіщо вам гроші? Це ж не мета, це засіб досягнення мети. Ось вам би стільки грошей – ви б знайшли, на що їх витратити, так? На подорожі. На родинний маєток. На школу дресирування котів. На цьому самому місці потрібно зробити паузу і подумати, чим продиктовані ці бажання. Ви хочете подорожувати, тому що всі подорожують, або вам дійсно не вистачає нових вражень? Вам потрібен великий будинок за містом, тому що це престижно, або ви давно відчуваєте, що ваше місце – не в мегаполісі? Ви реально, чи що, хочете дресирувати котиків? Ні. Ви, схоже, не впевнені, що реалізували весь свій потенціал.Якщо на хвилину заткнути цей повний болю крик «Дайте мені, мені теж! Хочу !!! », можна дізнатися про себе багато нового. Це цікаво, в кінці-кінців.

Попрощайтеся з дитячою мрією

Тієї самою, яка «Має ж бути в світі справедливість!». З цієї дитячої мрії виростає барахляне почуття «Мені всі винні». Немає ніякої Небесної Канцелярії. Там, нагорі, не сидять вгодовані чинуші і не роздають життєві блага за хабарі. Життя таке, яким воно є. І якщо у когось є власний острів і замок в Провансі, а у вас – нічого – нічого і не зміниться. Змиріться.Ну або – і це самий конструктивний варіант – почніть вже чого-небудь там досягати. Справа корисна. І заздрість, в підсумку, перестане вас мучити. Тому що вона почне вас мотивувати!

А взагалі – є тільки один спосіб позбутися від заздрості остаточно і безповоротно. Треба стати відлюдником, оселитися в якомусь безлюдному місці, харчуватися тим, що природа подасть і розмовляти виключно з пташками. Спосіб вірний: немає об’єктів для заздрості – ні заздрості. Хоча, якщо подумати … Чому ж люди не літають, як птахи, а? У, засранці пернаті – літають тут, провокують.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено