Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЗворотний бік життя із справжнім чоловіком: веселі факти

Зворотний бік життя із справжнім чоловіком: веселі факти

«Справжнім» ми зазвичай називаємо чоловіка з твердим характером.Сильного, вольового, в кращих традиціях парадигми «прийшов і врятував», «сказав – зробив». Такого, який слів на вітер не кидає, обіцянки – тримає, а замість довгих незручних розмов воліє рішучі дії.

Потокового виробництва «справжніх» чоловіків не існує. Більше того: «найкращий» для однієї здається неприємним типом для другої, а третя на нього і зовсім не подивиться.

Тому в смітник ярлики – особисто я вірю, що «твій» чоловік (кращий з можливих конкретно для тебе ) це той, який тебе вирівнює.  Приводить в баланс між тією, якою ти завжди хотіла бути, і тієї, якою виходило за даних життєвих обставинах.

Поруч з «тим самим» ти стаєi урівноваженішою. і простішою, а риси твого обличчя розгладжуються і світлішають. З’являється внутрішня пильність і якесь особливе чуття на людей.

Але сьогодні я хочу поговорити про те, що зазвичай проходить дрібним шрифтом під зірочкою в контракті на «справжнього чоловіка». До чого потрібно бути готовою і що не намагатися переробити, тому що ти або приймаєш це, або шукаєш з часом іншого чоловіка.

Отже,  чортова дюжина рис характеру «справжніх мужиків» (обережно – суб’єктивно!):

1. Небагатослівність

Він не подружка, а значить, не буде розпускати плітки, переливати з пустого в порожнє і смакувати подробиці. Він завжди буде говорити в три рази менше тебе, і з цим потрібно змиритися вже на початку. Це установка за замовчуванням. Слова потрібні, щоб вирішувати проблеми, які не можна вирішити справою. Решта – суєта суєт і ловля вітру.

2. Неемоційність

Він може мати високий рівень емпатії, тобто добре вловлювати настрій оточуючих і розуміти, що вони в дану хвилину відчувають, але володіти при цьому дуже посередніми навичками розради. Гладити по голові, вкутувати пледом і шепотіти на вушко всяку милу фігню –  навряд чи. Хіба що обійняти до хрускоту кісток, налити твого улюбленого сухого червоного або молока з пінкою, а потім тихо закрити за собою двері.

Ігри в «здогадайся, чому я образилася» – це взагалі не про них.

3. Роздратування на питання «для галочки»

Це коли ти цікавишся його думкою, хоча все вже давно для себе вирішила: і в чому піти, і куди піти, і як надовго. Він же вважає, що якщо питаєш, значить, хочеш знати його думку (а вона в нього завжди є). В іншому випадку з таким же успіхом ти б могла потрясти кулю передбачень. Або підкинути монету.

4. Довгий період переживання образи

Так, його вкрай складно вивести з себе, але також складно змусити повернутися в себе назад. Це ти вже відійшла і готова надіти сукенку і кружляти, кружляти – йому ж треба мінімум два дні, щоб відновити колишню картину світу і пробачити.

5. Сталеві нерви

Як би це грубо не звучало, але у нього яйця міцніші, ніж у тебе: маніпулювання мовчанням і демонстративним ігнором виявиться грою в одні ворота. Він дуже чутливо реагує на будь-яку спробу підім’яти під себе і – не ведеться.

6. Неприйняття флірту з іншими чоловіками

Подібне розцінюється ним як зрада, а вірність для нього – понад усе. «Або ти зі мною, або йди». Тому вступати у відносини з таким от, не награвшись досхочу і не наївшись досхочу чоловічої уваги, загрожує. Не зрозуміє.

Він не вважатиме за потрібне це розуміти.

7. Байдужість до чужих оцінок

Йому плювати, що про нього думають твої друзі, подружки, колеги або майстри в автосервісі. У його голові постійно йде пошук відповідей на куди більш суттєві питання, тому він не вважає за потрібне витрачати час на розбір сторонніх поглядів на собі. Для нього вірно одне: поки ти його любиш, все в порядку.

8. Любов до планування

«Справжній мужик” не спонтанний. Він продуманий. Як німецька техніка і японський автомобіль. Ні, правда: якщо ти примудрився потрапити в зону його відповідальності, значить, завжди будеш нагодована, взута, одягнена і захищена за замовчуванням, незважаючи на опір і публічні заяви «я сама».

Перед мамою своєю будеш викаблучуватися.

9. Нелюбов до публічного життя

Вечірнє копирсання в сукнях в підлогу і взаємне вичісування бліх в соцмережах виглядає для нього марною тратою часу. Ти, якщо подобається, розважайся, а він пас. Максимум – рідкісний «лайк» твоєї фотографії в хвилину душевної слабкості або під коньяком. І то – напевно потім картає себе за таку емоційну нестриманість.

10. У разі вибору лазні з друзями-чоловіками або затишного перегляду фільму з тобою, він вибере баню

Але при цьому він ніколи не буде знімати обручки перед подібними зустрічами, якщо на неї виявляться запрошені і ще якісь ліві жінки. Якщо він на тобі одружився, значить, свій вибір зробив. В іншому випадку це все ігри в бирюльки, а не шлюб.

(Він у курсі, він же сам тобі про це сказав.)

11. Безумовна правота

Тому що правий він завжди, навіть коли не дуже. Але це не тиранське «буде по-моєму, бо я так сказав», а уперте відстоювання зваженого і ретельного продуманого рішення, за наслідок якого відповідає він і тільки він.

Втім, тут впору нагадати ще про одну істину:

«Коли в міцній сім’ї щось трапляється, там не кидають один одному:« Це ти винен ». Там кажуть: «Я з тобою» ».

12. Спартанські звички

Це тобі потрібно вісім суконь, три піжами і п’ять пар «човників». Йому ж досить джинсів, футболки та майки. На всі сезони. Подібне можна сказати і про їжу: головне, щоб ситно, а з яких страшних екзотичних слів це зроблено, – не має значення.

13. Відсутність романтики в звичному стилі

Іншими словами, його романтичність найчастіше виражається в якихось страшенно неромантичних речах. Наприклад, коли він приводить тебе до тями з похмілля пельменями з юшкою або готує тобі їжу, якщо ти повертаєшся з роботи ближче до ночі. При цьому він точно не буде посилати тобі в офіс квіти з кур’єром, надавати зліпленій сніговій баби твої риси або складати для тебе солодкі музичні добірки в машину.

Замість цього він подарує тобі щось абсолютно інше, на голову вище за все, на порядок важливіше:

Впевненість у тому, що він дійсно поруч з тобою . У твої найважчі дні, найтемніші ночі.

А квіти ти завжди зможеш купити собі сама, правда?

***

Найголовніше, про що потрібно пам’ятати, вибираючи життя з сильним і вольовим, – це те, що він з гірської породи.

Тому не треба намагатися зробити з нього тісто для млинців, прибрати до рук, зробити зручним.

Ти його полюбила саме тому, що він такий. І безумовно розлюбиш, якщо зміниться.

Ольга Примаченко

Джерело – /www.cluber.com.ua/


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено