Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВ Росії пенсіонерок змушують нести «нічну вахту» біля пам’ятників

В Росії пенсіонерок змушують нести «нічну вахту» біля пам’ятників

Жертвами чергової ініціативи російської влади стануть російські пенсіонери. Так, в Курській області біля меморіалів Другої світової, розташованих уздовж міжміських трас і сільських доріг, вирішили розставити «нічну вахту» з вчительок-пенсіонерок.

Про це з обуренням написав син однієї з учасниць «нічної варти» Сергій Простаков на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, «районна адміністрація вирішила на наступному тижні влаштувати тижневу нічну вахту пам’яті біля меморіалів перемоги. Хтось повинен стояти біля сільських пам’ятників ночами і віддавати честь проїжджаючим нічним автомобілістам ».

В якості учасників вахти «в районі придумали використовувати найбільш залежну і безправну частину місцевої ієрархії – сільських вчителів».

При цьому, підкреслює Простаков, «середній вік вчителя сьогодні в селі наближується до пенсійного (навіть якщо його підвищать). Підуть травневої ночі немолоді російські жінки до монументів з іменами мертвих людей. А за відмову їх можна ще присоромити неповагою до ветеранів »

 

. / joinfo /

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено