Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКримські комуністи облаяли російську владу, викликали дух Сталіна і топтали прапори «Єдиної Росії»

Кримські комуністи облаяли російську владу, викликали дух Сталіна і топтали прапори «Єдиної Росії»

У Севастополі 1 травня близько сотні комуністів та їхніх прихильників зібралися на площі Нахімова на мітинг з нагоди першотравневого свята.

Як повідомляє NewsOboz.org з посиланням на Крим.Реалії , присутні тримали в руках прапори Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ), портрети Леніна і Сталіна, а також гасло “За Батьківщину зі Сталіним!”.

Виступаючи на мітингу, перший секретар севастопольського міського комітету КПРФ Василь Пархоменко заявив, що жителі Севастополя, які “мріяли про Росію”, опинилися в країні, “де розшарування між олігархами і народом величезна”.

Говорячи про депутатів Законодавчих зборів Севастополя, лідер комуністів сказав: “Не потрібна нам влада, яка зраджує севастопольців на наступний день після виборів”.

Другий секретар севастопольського міського комітету КПРФ Сергій Богатиренко у своєму виступі на мітингу закликав присутніх об’єднатися і “дати по зубах капіталізму”.

Комуністи також вимагають від депутатів російської Державної думи відправити у відставку уряд Дмитра Медведєва.

Після мітингу його учасники вишикувалися в колону і пройшли центральними вулицями міста.

Після Первомайського ходи в окупованому Сімферополі на центральних вулицях було помітно чимала кількість символіки “Єдиної Росії”, яка валялася прямо під ногами на асфальті.

Люди просто топталися по прапорах і листівок.

Про це з обуренням написав на своїй сторінці в Фейсбук лідер так званої кримського осередку ЛДПР Сергій Шувайников.

“Не сподобалося, що коли першою пройшла колона “Єдиної Росії”, її організатори чи то виготовили неякісні партійні прапорці, чи то не проінструктували учасників, і вони (прапорці, – Ред.) Були розсипані по проспекту Кірова”, – поскаржився він.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено