Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУ Москві біля Кремля пропонують утопити Путіна

У Москві біля Кремля пропонують утопити Путіна

Московська мережа квестів «Пастка» до 15-річчя перебування Володимира Путіна у владі запускає квест під назвою «Врятуй Путіна». Взяти участь у грі можна буде починаючи з 30 квітня, пишуть fakty.ictv.ua.

Суть така: за одну годину команді з двох-чотирьох людей потрібно пройти серію випробувань. Якщо учасники гри провалять завдання, то «Путін, прив’язаний до стільця, опуститься під воду» і «хто знає, співробітники якого відомства зустрінуть на виході недостатньо наполегливих учасників».

І ось коментар директора мережі квестів «Пастка» Анастасії Синичкіної: «Спочатку атракціон називався «Помилка Гудіні». Але ми порахували, що особистість ілюзіоніста недостатньо мотивує учасників. Вони не викладаються до кінця. Порятунок президента — більше надихає мета. Врятуй Путіна, врятуй Росію!».

Загалом, якщо ви хочете «врятувати президента» (або «втопити» його), в 1-ий Щипковський провулок, будинок 3 (в пішохідній зоні Кремля). Вартість гри варіюється від 3 600 до 2 400 в залежності від часу доби.

Я зараз спеціально подзвонила в цю компанію і спробувала уточнити, як вони збираються «топити Путіна» у разі програшу команди, але представниця «Пастки» мені загадково відповіла: «А ви приходьте і самі все побачите».


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено