Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо В.Путін зробив зі своїм обличчям?

Що В.Путін зробив зі своїм обличчям?
Зовнішність російського лідера Володимира Путіна кардинально змінилася протягом останніх років, він виглядає молодше, ніж будь-коли.

1_resultПісля головних у році заходів з Володимиром Путіним, на кшталт «Прямої лінії», коментатори, як правило, діляться на два табори. Одні обговорюють, то що почули, інші – те, що побачили. Пропонуємо долучитися до останніх і разом з газетою Daily Mail спробувати повірити своїм очам.

Не можна не погодитися, що в квітні 2015 62-річний президент виглядає свіжішим, ніж 5, 10 і навіть 15 років тому. Засмагле обличчя майже позбавлене зморшок, хоча на більш ранніх фотографіях вони були вельми помітні.Загалом, зараз він молодший, ніж будь-коли.2_resultТакий випещений вид лиця викликає закономірні питання, наприклад, що ж допомогло без сліду позбутися від мішків під очима? Яка радикальна зміна!Тоді шкіра була млява і нерівна, а під очима ті самі мішки і темні кола. На фото «57-річний« Екшн-Мен »після поєдинку дзюдо виглядає виснаженим».

3_result1991: 37-річний Путін, в той час голова комітету із зовнішніх зв’язків мерії Ленінграда, виглядав не просто худим – виснаженим. «Його волосся вже тоді почало рідшати», – пише DM. 4_resultПутіну 48 років, але для людини, тільки що ставшої президентом найбільшої держави в світі, це майже хлоп’ячий вік. Проте зморшок на лобі і навколо очей тоді було більше, ніж сьогодні, через 15 років.5_resultПід кінець другого президентського терміну (2007 рік) 55-річний Путін виглядав приблизно на свій вік, не сильно молодше, хоча в цілому вид мав цілком здоровий .

6_resultПро пластичну хірургію масово заговорили в 2010-му, коли на обличчі у Путіна, тоді прем’єр-міністра, камера Reuters відобразила дивний синяк.7_resultА коли в 2011-му він оголосив про рішення знову балотуватися в президенти, журналісти зробили висновок, що це і є причина , за якою він міг лягти під ніж заради поліпшення зовнішності. 9_resultГрудень 2013: підсумкова прес-конференція в Москві. У президента припухле обличчя, але зморшок явно менше, ніж було колись.

10_resultА в березні 2015 року Володимир Путін, загадково «зниклий» на 10 днів, так і не сказав, де був, бадьоро віджартувався, що «не дочекаються» і що «без пліток буде нудно». І пліткарі не розчарували: помітили, що обличчя президента припухло і лисніє, а повіки ніби тяжко відкриваються.11_resultКвітнева «Пряма лінія» лише посилила інтерес до косметичних процедур, які, можливо, проходить Путін. DM закінчує огляд на іронічній ноті: «Путін начебто якось натякав, що не збирається залишатися на посаді після 2024, коли йому виповниться 71. Хоча, судячи з цих фотографій, дуже можливо, що він не буде виглядати на свій вік» .  12_result


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 10Написати свій коментар
 1. А царь то не настоящий

 2. Ботоксный хйуло – чучелО, а не царь

 3. Х”йло і в ботексі х”йло. Хоч шкуру натягли на жопу, мозгів йому це не дало, а насмішило лиш Європу.

 4. И Путин,
  всегда молодой,
  И юный
  Медведев впереди…

 5. ФАШИСТСКОГО ПИДАРАСА БОГ МЕТИТ !

 6. ПЬЕТ КРОВЬ НЕВИННЫХ МЛАДЕНЦЕВ И КУПАЕТСЯ В КРОВИ ДЕВСТВЕННИЦ, КАК ДРАКУЛА.

 7. А Вовчик-то подставной!

 8. Хто небудь мені поясніть, до чого нам (вам!) здався зовнішній вигляд президента іншої країни?! У нас що, більш аж ніяких проблем не існує? Немає корупції, нема наглючого дерибану нашої країни олігархами та іншими нелюдями, немає жорстокого відстрілу інакодумців, залякування їх сімей? Можливо у нас та сама демократія, при якій свобода слова, гласність, та взагалом усе занадто гарно, та нам ніди подіти свій розум, крім пустого базікання о Путінє? Ще трохи і нашу країни потоплять у крові… “Розділяй і властуй” так начебто, казали у старину… Де ваш розум, українці?!!

 9. БОТЕСНЫЙ ПЕДОФИЛ

 10. Я так розумію, тут саме боти, що фрази з заданого файлу тянуть по черзі…

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено