Підписуйтесь на оновлення у FB або VK22 сміховинні СМС-листування, які могли відбутися тільки між друзями

22 сміховинні СМС-листування, які могли відбутися тільки між друзями

«Дружба міцна не зламається,  не розклеїться від дощів і хуртовин» – співається у відомій дитячій пісеньці. От тільки коли цей музичний шедевр з’явився на світ, людство ще не знало про такий нині популярний девайс, як мобільний телефон. А за допомогою цього пристрою, як показує практика, можуть посваритися навіть ті, хто з’їли не один пуд солі разом. Для цього достатньо надіслати другу коротке повідомлення із секретом, яке може розбити ваші теплі стосунки в пух і прах.

Пропонуємо переглянути добірку з 22 веселих СМС, які могли прислати тільки справжні друзі. Після цих сміховинних СМС-листувань розумієш, що дружити – це тобі не хоровод водити, як кажуть у народі. Благо справжні друзі довго не ображаються і розуміють жарти один одного.

«Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» , – сказав колись Евріпід. Тільки друзі можуть зрозуміти один одного з півслова. Іноді здається, що у справжніх товаришів навіть один мозок на двох, настільки схоже вони думають. Наприкінці хочеться сказати одне: дорожи тими, з ким ти відчуваєш себе невимушено і можеш повеселитися, хто сприймає тебе таким, який ти є, – вони твої справжні друзі.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено