Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯка ви нечисть по знаку Зодіаку: тонкий гумор астрологів не без частки правди

Яка ви нечисть по знаку Зодіаку: тонкий гумор астрологів не без частки правди

В астрологів теж є почуття гумору, під впливом якого і був створений цей жартівливий гороскоп. Але ж в жарті завжди є частка правди, чи не так? Дізнайся, яка ти нечисть, за допомогою цих описів.

Овен – Змій Горинич (21 березня – 20 квітня)
Марс має на тварину великий вплив, що змушує її не тільки «діставати» навколишніх увагою і турботою, а й просто-таки спопеляти прямолінійністю своїх висловлювань. Змій Горинич – нечисть імпульсивна. Йому варто навчитися думати кожною з семи голів, перш ніж трощити все на своєму шляху. Особистість цього звіра вражає своїми масштабами, через що йому ніколи не вдається приміряти на себе чужу шкуру. Це і стає причиною його непомірної гордині і самовпевненості. Звик мислити глобально, часто перебільшуючи факти.

Телець – Домовик (21 квітня – 21 травня)
Домовик – це справжній Золотий Телець. Але все злато він буде зберігати в щільно закритій банці, до якої, можеш не сумніватися, доступ тобі буде закритий. Домовик – турботливий і практичний, але все-таки нечисть, тому буває впертий, егоїстичний, ревнивий і непоступливий. Сперечатися з ним просто марно. Ні в якому разі не можна допускати, щоб двоє домових зустрілися на одній території. Адже в такому разі можеш забути про те, що таке спокійне життя. Їх постійні з’ясування відносин не дадуть тобі розслабитися ні на хвилину.

Близнюки – Лісовик (22 травня – 21 червня)
Лісовик – натура дуже мінлива. Дві хвилини тому він міг влаштовувати тобі прочуханку і розбір польотів, а зараз більше схожий на тихий і турботливий кондиціонер, від якого віє прохолодою. Для того щоб з’ясувати стосунки з Лісовиком, потрібно володіти стійкою психікою, здоровим почуттям гумору і великим запасом вільного часу. Якщо слухати Лісовика, то він буде стверджувати, що тільки у нього всі кінцівки ростуть з правильного місця. Ця нечисть володіє даром слова, даром справи і даром занудства, так що постарайся не потрапляти під його монологи і моралізаторство на будь-яку обрану тематику.

Рак – Мара (22 червня – 22 липня)
Потвора – нечисть мрійлива, чуйна і навіть ласкава і сентиментальна. У ній вирують різні пориви, які змушують її прагнути то в будинок до вогнища, то на волю до улюбленого болітця. Часто буває нещасна в особистому житті, так як не може визначитися між Домовим і Водяним. Любить допомагати навколишнім – вона тебе холодною водичкою обіллє, брудом цілющим вимажеться, п’явок наставить, укутає і під кущ одужувати покладе. Потвора – відданий і вірний друг, якщо потрапив до неї – ти приречений.

Лев – Кіт Баюн (23 липня – 23 серпня)
Нечисть, що володіє магнетизмом і артистизмом. Йде направо – пісню заводить, наліво – казку говорить. І робить це Кіт Баюн навіть при явних ознаках відсутності у нього голосу і слуху. Може заколисати будь-якого, навіть тих, хто спати і не збирався. Іноді страждає амнезією і може вибірково не пам’ятати якісь речі. Кіт Баюн – тварина дика: як не годуй, а в ліс все одно дивиться. Але тим не менше потрібно ставитися до нього з любов’ю і повагою – вичісувати бліх, гладити, поїти молочком, інакше Кіт Баюн відмовиться бути твоїм сенсом життя, ось так от!

Діва – Баба Яга (24 серпня – 23 вересня)
Та й зовсім не Баба Яга це, а справжнісінька Василина Премудра, стомлена мирськими клопотами і розчарувалася у всіх і вся. Через це вона стала мізантропом і усамітнилася в лісовій глушині. У цинізмі і плетінні підступів їй навряд чи знайдеться рівний навіть серед нечисті. Бабуля спокійно варить зілля і сушить мухомори, щоб пригостити когось при можливості. Замкнена, обережна і вимоглива, не йде на компроміси. Наділена даром читати погані думки і розуміти гидоти з півслова. При цьому може надати адекватну відсіч, давши клубочок і вказавши напрямок мітлою. Зате в хатинці у неї ідеальна організація простору, а все зілля розставлене за алфавітом.

Терези – Мара (24 вересня – 23 жовтня)
Мара – нечисть дуже невизначена. Вона нічого не зробить, поки докладно не зважить всі за і проти. Надзвичайно шумна і настирлива – до шостої ранку здатна бурхливо розповідати історію про те, як вона дійшла до такого життя після смерті. Змусити її щось зробити можна, тільки сильно зацікавивши, тому що ця нечисть керується приблизно наступною логікою: навіщо йти, коли можна стояти, навіщо сидіти, коли можна лежати. Із слабкими нервами і нетерплячим людям з нею краще не зв’язуватися. А також не варто очікувати від неї активних дій по відношенню до чого-небудь.

Скорпіон – Русалка (24 жовтня – 22 листопада)
Маючи намір скупатися, обов’язково прихопи з собою рушник, гумові тапочки і роби все дуже тихо, щоб тобі не зустрілася Русалка. Це миле створіння змусить тебе чекати, поки вона годинами розчісує своє волосся, навіть якщо його небагато, і якщо ти посмієш перешкодити процесу, заб’є гребенем і потягне на дно. Русалчина натура дуже мінлива. Секунду тому вона пожертвувала заради тебе голосом Відьмі, а вже через мить перетворила свого коханого в піну морську. У той же час Русалка незалежна, норовлива і неслухняні, щоб на неї вплинути, дави на жалість.

Стрілець – Лихо однооке (23 листопада – 21 грудня)
Лихо однооке буває таким, тільки якщо його не вчасно розбудити. Адже в такому випадку нечисть бере в руки свій лук і стріли і прицілюється, мружачи при цьому одне око. Ті нечисленні, хто зумів пережити цю зустріч, залишили своїм нащадкам чітку вказівку: «Не будити!». Лихо насправді закінчений романтик і ідеаліст. Він вірить у кохання з першого погляду, в дружбу з другого і в розлучення з третього.

Козеріг – Кощій Безсмертний (22 грудня – 20 січня)
Нечисть уперта, честолюбна, а також куленепробивна, водонепроникна і дуже вольова. Кащей не схильний до повноти, відмінний стратег і керівник, особливо коли мова заходить про здобуте в боротьбі золото – над ним він буде чахнути довго. Ревнивий, але вміє себе контролювати. Маніяк і сповнений азарту, переслідувати і реалізовувати свої плани може хоч все життя. З вигляду може здатися, що він м’який і пухнастий, але костюм зайця приховує в собі качку, яйце і залізний характер.

Водолій – Соловей Розбійник (21 січня – 18 лютого)
Соловей Розбійник – натура повітряна, доброзичлива і безвідповідальна. Може свиснути так, щоб у жертви миттєво заклало вуха і пропала просторова орієнтація, що дозволяє йому без найменшого опору забрати коня, зброю та інші блага. Солов’ю підходять творчі професії пера і сокири. Щедро обдарований від природи, але сил вистачило розвинути тільки вміння красиво свистіти. Відрізняється товариськістю, оптимізмом і нелюдською чарівністю. Вміє і любить будувати повітряні замки, які сам же потім і руйнує на очах у здивованої публіки.

Риби – Водяний (19 лютого – 20 березня)
Водяний настільки прив’язаний до свого болота, що часом і зовсім перестає з нього вилазити. У глибині душі цієї нечисті завжди є місце мріям про моря і пригоди. Цей невиправний романтик вірить в червоні вітрила, може похвалитися живою уявою устриці та інтелектуальним потенціалом дельфіна. У Водяного тонка і ранима душа, але жодне болотне створіння не здатне оцінити цього по достоїнству. Завжди мешкає на глибині і дивиться в корінь. Якщо потягнешся до нього за порадою, можеш потонути.

Джерело – ofigenno.cc


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено