Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКолишні, які були у кожної дівчини: веселі подробиці

Колишні, які були у кожної дівчини: веселі подробиці

За космічними законами Всесвіту унікальний і неповторний виключно твій поточний чоловік. Як тільки він переходить в категорію «колишній», з ним трапляється якась дивовижна трансформація.

Матерія, звичайно, не зникає безслідно, зате стає дуже типовою. Оскільки, незважаючи на різноманітність всередині популяції, у кожної порядної (ну, відносно) дівчини був ось такий колишній коханець:

Зайчик

zai

Мама досі зберігає альбом, де чорно-біла ти стоїш під ялинкою, розшита «дощиком» в ролі Сніжинки, а поруч – Він. Розумний, турботливий, ніжний і, о, Господи, який же він красивий в цих шортиках з одного косою лямкою і заячими вухами.

Важке дитинство

port

Він тягав твій портфель, а однокласники дражнились тілі-тілі-тісто. Але ви були вище цього і грали в прибульців, клонів і в радянський аналог зомбі-апокаліпсису (партизанів). Книжками обмінювалися. А потім у тебе виросли груди, і любов якось сама собою зійшла нанівець. Логічно було б навпаки, але хто зрозуміє душу підлітків.

Таємниця

jack2

Його звуть Джек, він капітан піратського корабля і поняття не має, що він – твій колишній. Це страшна таємниця, про яку знаєш ти і, як максимум, твоя найкраща подружка. У подружки теж є така таємниця – вона любить білявого лялькового хлопця, на ім’я Джек Доусон, і чомусь ненавидить актрису Кейт Уінслет. Але тут можна тільки радіти тому, що ти – дівчинка. У чоловіків, народжених у сімдесятих роках минулого століття, – так і взагалі одна колишня на всіх. Аліса Селезньова.

Чоловік: початок

kiss

Це той перший, хто поцілував тебе по-справжньому. Тобто, зі слюнями. Це було нерозумно, трошки огидно, але дуже круто. Ти вперше в житті відчула себе дорослою жінкою, і відчуття було нічого так.

Перший

first

Міг бути дивовижною сволотою, гідною кари розжареного чавунця та щурів. Може досі займати першу сходинку в твоєму списку (так, ти не ведеш список, звичайно, не ведеш, це образно). Перший міг бути яким завгодно, але він все одно той чоловік, про якого дуже не хоче думати твій теперішній.

Фатальний

rock

Може бути першим, але не обов’язково. Чоловік, після розставання з яким, ти вирішила, що життя твоє скінчилося, тебе ніхто не полюбить і краще померти. Пригадується з ядерною сумішшю ностальгії і роздратування.

Багатий

rich

Якби ти вийшла за нього заміж, твоє життя склалося б інакше. У ньому точно були б он ті бусики. Але не зрослося. Або у нього було “фу! пузо “, або ти виявилася недостатньо богиня, і тебе змінили на якісь співаючі труси.

Бідненький

poor

Він тебе досі любить. Принаймні, відчуває ніжні почуття, чим ти періодично користуєшся. Користуєшся, відчуваєш короткочасний укол почуття провини і знову користуєшся. Ну а що.

Випадковий

morn

Чорт, як його звати? Ну, неважливо. Було й було.

Козел

koz

Ви розлучилися настільки погано, що досі не спілкуєтеся. Тобі, звичайно, давним-давно плювати. Ти навчилася робити вигляд, що взагалі не пам’ятаєш такого мерзенного епізоду у своєму прекрасному житті. Але поки ще не навчилася не зловтішатись, дізнавшись, що у козла неприємності.

Муфлон (тобто, виключно рідкісний козел)

muf

Той випадок, коли шкодуєш, що в реальному світі не існує ця прекрасна штучка з «Людей у чорному», яка стирає пам’ять. Тому що – ааа, це була не я, де були мої очі, не думати, не думати, не думати про білу мавпу.

Рівень: Бог

god

Як правило, мешкає на курортах. Ви зустрілися сто років тому на гарячому піску. Потім роз’їхалися на сім тисяч кілометрів один від одного, писали один одному листи і не встигли нічого зіпсувати. Спогади викликають настільки солодку посмішку, що теперішній чоловік похмуро простягає лимон.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено