Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКурйоз дня: ув’язнений обманув начальство і безперешкодно покинув тюрму

Курйоз дня: ув’язнений обманув начальство і безперешкодно покинув тюрму

Кмітливий шахрай Ніл Мур (Neil Moore) безперешкодно вийшов з лондонської в’язниці, обдуривши тюремних наглядачів і начальство колонії. Пропажу виявили 13 березня адвокати, які приїхали у в’язницю району Уондсвортом, щоб поговорити з 28-річним хлопцем. Виявилося, що трьома днями раніше Ніла випустили з в’язниці після того, як прийшло підроблений лист про його звільнення.

neil_moore_01

Зумівши роздобути смартфон, в’язень зареєстрував підроблений домен, який був сильно схожий на той, що використовує судова служба. Далі на електронну пошту в’язниці він відправив лист, в якому було розпорядження про його звільнення. У листі стояло посилання на підроблений сайт і ім’я детектива-інспектора Кріса Сула (Chris Soole) і дані Королівського суду.

neil_moore_02

Через деякий час Ніл Мур сам здався владі і зізнався у всіх своїх злочинах, а саме у 8 випадках шахрайства. У в’язницю хлопець потрапив після того, як отримав приблизно 1,8 мільйона фунтів стерлінгів на підроблені особистості. Під виглядом представників різних банків він дзвонив в комерційні організації, переконуючи їх довірити йому великі суми. Щоб все це виглядало ще більш переконливо, він навчився говорити різними чоловічими і жіночими голосами, нібито це співробітники банку передають трубку один одному. 20 квітня суд винесе Муру запобіжний захід.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено