Підписуйтесь на оновлення у FB або VK16 речей, з якими жінки ніколи не зможуть розлучитись: веселі факти

16 речей, з якими жінки ніколи не зможуть розлучитись: веселі факти

Ну добре ще радянські ялинкові іграшки або перший дитячий подарунок. Це зрозуміло, це святе. Але ми, дівчатка, зберігаємо цілу купу набагато менш осмислених речей, зарахованих до лику святих заодно зі справжніми цінностями.

Одяг не за розміром

size

Спідничка, чесно зізнатися, короткувата на півтора десятка років. Однак, чесно зізнаватися – не наш метод! Я ж схудну, обов’язково схудну. Це неминуче, як перемога комунізму. І саме ця спідничка буде надихати мене на подвиг. Зі свого далекого, богом забутого кутка шафи, ага.

Дуже Потрібні Прибамбаси

bam

Саме з їхньою допомогою я і схудну. І вже просунулася на цьому шляху дуже далеко! Тричі піднімала ось ці гантельки і двічі обертала ось той хулахуп. Правда, якщо згадати, коли це було востаннє … То краще не згадувати. Ось цей пил на поверхні може багато чого розповісти. Але викинути ці штуки ніяк не можна. Тому що це буде визнанням поразки. А так є надія. Десь глибоко-глибоко … Приблизно на глибині тої шафи, де лежить заповітна спідничка.

Дикий одяг

dress

Дикий, але симпатичний, блін! Невідомо, яка зірка стояла в той вечір над головою, в яке сузір’я поліз Меркурій, але справа була зроблена. Рука зачаровано полізла до гаманця і придбала це диво крою та дизайну. Тільки не питайте, люди, навіщо у нього стільки сантиметрів ось тут. І саме ось цього відтінку малинова пляма ось там. Ну прикольно ж. З чим і куди ЦЕ можна одягти, не питайте зовсім. Може, зійду тут з вами з розуму остаточно – і коли заберуть мене дужі санітари, буду у всьому цьому – зірка відділення. Тому нехай висить.

Страшненькі прикраси

gem

Шедевр пакистанської промисловості за десять рупій з високоякісної ексклюзивної крейди, з вигляду чистий смарагд. Ну дряпається, так майже непомітно. Щоб їх придбати, треба було сильно перегрітися … Однак жар якось не охолов і понині. Тому вони – лежать. А раптом. Яя -яяк вийду, яя-яяк покажуся в цих прикрасах. Ви мене не знаєте , але ви мене впізнаєте! Особливо з тими прикрасами.

Невідповідна косметика

up

От не користуєшся ти червоними тінями. Принаймні, після того випадку в старшій групі, коли мама не угледіла за своєю косметичкою, якось не доводилося. І користуватися явно не будеш, у тебе ж в голові є мозок. Однак цей орган чомусь кожен раз відмовляє, коли заносиш руку над цією коробочкою. “Ну ти чого, це ж Шанель! Та, яка Коко! “- Квокче мозочок. І обидві півкулі відразу ж згідно кивають: ну так, ну так, і мало які випадки бувають.

Секретна документація

pap1

У білочки рефлекс збирати горіхи, у сапієнса – папірці з печатками. Якщо на папірці наляпати якийсь синенький кружечок – він сакральний, а значить його потрібно зберігати вічно. Особливо якщо це супер-важлива інструкція на тридцяти трьох мовах для тостера. Яка, до речі, і на одному щось не була прочитана, тому що там рівно одна кнопочка. І гарантійний талон на тостер теж зберігається в любові: а то раптом кнопочка зламається! Нічого, що гарантія пройшла п’ятнадцять років тому, а тостер давним-давно викинули. З цих папірців душі покійних тостерів напевно будуть відроджені на Страшному Суді для побутової техніки.

Потьмянілий глянець

mag

Життя у цього паперового метелика – як у одноденки: яскраве і коротке. За задумом редакції – місяць. А по правді – рівно два вечори, за які ти в туалеті вивчиш все від початку до кінця. З якою метою пласт журналів продовжує жити і рости – питання з області “Як боротися з целюлітом” і “Хто випив всю воду”. Анджеліна за цей час три рази заміж сходила, а на дні твого пласту вона все ще дівчина на виданні …

Фікус Вася (ака фікус Шредінгера)

fik

Пацієнт або живий, або він мертвий. Якщо він мертвий, його можна оживити або не можна оживити. Вася перманентно знаходиться на межі цього та потойбічного світу. Начебто сохне, йде плямами, гнеться і скрипить. Але не дохне ж, гад зелений, остаточно! І іноді на весні раптом якусь очманілу бруньку випускає. І як його після цього на смітник ?! Таке враження, що власними ось цими руками тяжкий гріх здійснюєш. І буде він до тебе приходити ночами, і плакати зеленою сльозою.

Книжка з автографом

aut

Абсолютно нічим не видатний твір. Прочитано до тринадцятої сторінки, далі місія нездійсненна. Можливо, вона могла б ощасливити який-небудь буккросинг мікрорайонного масштабу. Або сільську бібліотеку в місцевості, де інтернети не водяться, а всі брошури з пожежної безпеки зачитані до дірок. Але ти не можеш, ні. Хто-небудь же відкриє першу сторінку – і прочитає: “Дорогій Марії на довгу пам’ять від відданого їй автора”. І підпис широкий і щасливий, як передчуття народної любові і швидкого Нобеля. І тут всі зрозуміють: ось через таких, як ти, жорстокосердих, він і не отримав свого Нобеля. І напевно згас у бідності.

Божественно красива баночка з-під чаю

tea

Нескінченно красива і безглуздо-нещадно даремна, як Ламборджині в колгоспі “Світлий шлях”. На її стінках працелюбні китайці не полінувалися зобразити витончених японок, а на її кришечці розцвіли хризантеми, які радують око своїми барвами. Але що туди не придумаєш помістити – ґудзики, скріпки, чеки або шпильки-невидимки – коли вони знадобляться, все одно ти не згадаєш, що вони дбайливо складені саме там.

Рожева миша

mouse

Миленькая як ангелок, хоча взагалі-то страшненька як смертний гріх. Залежить – в якому настрої подивитися. Ти найчастіше дивишся з розчуленням, тому що цей страх був подарований тобі твоїм першим хлопчиком. На ваш найперший день Валентина. Він же і останній. Але тоді це було навіки. Тільки найперший з восьми разів навіки …

Безглузда аромалампа

lava

Коли цей гад (вже не перший, а другий) тебе кинув, ти красиво замахнулася його восьмиберезневим презентом … Але на шляху рука чомусь зупинилася. Цінна штучка, а що. Можна свічку запалити і корисною ефірною олією капнути (як радять журнали на дні твоєї глянсової трясовини). Нічого, що ти жодного разу не виконала подібний ритуал навіть коли дарувальник ще був з тобою? Тому і збився зі шляху бідолаха, що не світив йому дороговказний вогник цієї кривенької бандури …

Альбом з фотографіями

alb

З такою затертою оксамитовою обкладинкою, в дівоцтві – кольору бордо. З власноруч наклеєними фото. І так гарно прикрашений за допомогою олівців і фломастерів. І там всередині такі молоденькі батьки виносять тебе з пологового будинку! І такі гладіолуси в півтора рази вищі від тебе, які ти героїчно тягнеш першого вересня! І таке епохальне начісування волосся, як Ейфелева вежа, споруджене на першу дискотеку! .. А ще десь на тій шафі (до речі, цього року пора б і пил витерти) була скринька з карбуванням на кришці. Там зберігаються листівки від улюблених Оленки і Таньки, з безсмертними рядками: “Котик лапку намочив в золоте чорнило – і на пам’ять написав: Марія будь щаслива!”

Щоденник

156729775_1_644x461_schodennik-sssr-chernigov

Учениці 1- “А” класу середньої загальноосвітньої школи. Чотири уроки в понеділок, на вівторок нічого не задано, в середу дві кругленькі веселі п’ятірки, внизу сторінки – мамин підпис. У трьох місцях – радісно і широко: “Канікули !!!” через всю сторінку. Класно було. Тільки десь на початку четвертої чверті дивний запис: “Співає на уроці природознавства”. Так весна адже, за вікном пташки співають!

Ведмідь

ted

Самі ж змусили в садку завчити жорстоку Агнію Барто з її несамовитим: “Все одно його не кину, тому що він хороший!” Не дивуйтеся тепер тому, що йому, хоч і дісталось від молі з усіх боків, все одно вічно живий, крутіший від дідуся Леніна і Дункана Маклауда разом узятих. А те, що дивиться так сумно своїм пришитим ґудзиком – так це він про мене занадто багато знає …

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено