Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 найбільших жартів в історії, які налякали цілі міста і країни

5 найбільших жартів в історії, які налякали цілі міста і країни

В історії багато великих людей: правителі, музиканти, художники та .. жартівники! Деяким видатним жартівникам, за допомогою засобів масової інформації, вдалося провести масштабні розіграші, які змусили панікувати цілі міста і країни. Через ці розіграші люди хапалися за голови і не знали куди їм діватися, від тих жахів, які розповідали з серйозним виглядом жартівники. Пропонуємо вам 5 історій, які розповідають про наймасштабніші розіграші в історії, які жахали величезні кількості людей.

Втеча тварин із зоопарку

20141503202642

9-го листопада 1874 жителі Нью-Йорка були ошелешені заголовками ранішніх газет: «Обережно: дикі тварини втекли із зоопарку». Стаття розповідала про те, що Нью-Йорк був заповнений дикими та небезпечними тваринами, і поліція не може впоратися з ситуацією. Там же наводилися дані про жертви нападів тварин: 49 вбитих і 200 поранених.

Насправді ж ніякої втечі диких тварин із зоопарку в центрі Нью-Йорка ніколи не було. Це був всього лише жарт, про що власне і повідомлялося в спростуванні нижче статті. Але більшість панікерів не дочитали до кінця саму статтю, не кажучи вже про спростування.

Чоловіки схопилися за рушниці, вся поліція була мобілізована, у школах скасували заняття. Навіть власний військовий кореспондент газети «Herald’s», людина, яка, здавалося б, повинна була зрозуміти, що це всього лише жарт, кулею помчав до зоопарку з двома револьверами в руках.

Жарт однієї з йорданських газет

20141503202644

У 2010 році йорданська газета надрукувала історію, що в пустелі приземлився НЛО. Непізнаний літаючий об’єкт випускав небезпечне випромінювання, яке геть вибило всю електроніку в довколишній місцевості. Що, звичайно ж, викликало в людей паніку. А пізніше з’явилося повідомлення, що з корабля зійшли прибульці, зріст яких сягав трьох метрів.

Про те, що це всього лише газетна “качка”, можна було здогадатися тільки за датою – 1 квітня. Школярі були так налякані, що відмовлялися йти в школу, їх батьки перебували в не меншій паніці. Мер міста віддав наказ оглянути територію, де був помічений об’єкт.
За свідченнями анонімного джерела з поліції міста, вони були дуже близькі до того, що евакуювати все містечко. Так, всі 13 тисяч жителів.

Оскільки жителі Джафра (місце подій), як з’ясувалося, виявилися занадто вразливими, газеті довелося принести свої вибачення. Причина не тільки в зайвій паніці жителів, але і в тому, що навряд чи кожен з нас хоче наштовхнутися на божевільного панікера з рушницею в руках.

Радіо BBC жартує з 1926 року

20141503202646

Таке явище як “тролінг”, повірте, значно старше інтернету. У 1926 році написана священиком жартівлива п’єса була поставлена ​​на радіо BBC. Головною темою п’єси була анархічна революція в Лондоні. Радіопостановка була зроблена в стилі гарячих новин з місця подій.

Проблема була в тому, що в 1926 році такий стиль був в новинку, і слухачем було невтямки, що це вигадка. Більш того, пройшло всього 10 років з моменту революційних дій в Росії.
Повторення жахливих російських подій в Британії мало хто хотів.

Природно, ніхто не здогадався, про те, що це всього лише радиопостановка. Навіть коли вона перервалася передачею про літературу 19 століття.

Люди, наслухавшись розповідей про те, як революціонери захопили Лондон, а все місто поринуло у бої між протиборчими сторонами, впали в дику паніку. Розповіді про що відбувається, доходили до абсурдного: Біг Бен – підірваний, члени парламенту віддані суду Лінча, їх трупами усіяні вулиці.

На радіостанцію посипався шквал дзвінків із запитаннями, коли ж на допомогу відправлять флот Британії та чи ціла Королева. Людям, у яких і радіо не було, пощастило найменше: до них «свіжі новини з боїв» доходили по сарафанному радіо.

Передача “Alternative 3” і заява про непридатність планети

20141503202648

Передбачалося, що програму покажуть по телевізору у всьому Сполученому Королівстві 1-го квітня 1977 року. Це був псевдодокументальна передача про клімат і його зміни, з чого можна було зробити висновок про зовсім швидко планета Земля стане непридатною для життя людини.

Уряд придумав три можливих варіанти вирішення цієї проблеми:

1. Скоротити населення планети.

2. Переселити частину жителів під землю.

3. Відправити частину жителів на Марс.

І все б пройшло добре, якби передача все-таки вийшла в заплановану дату – 1 квітня. Але цього не сталося. Занадто велика кількість людей повірили в цю «правду». І навіть, незважаючи на те, що багато з акторського складу були відомими особистостями, канал отримав сотні скарг і прохань, повідомити, коли ж трапиться кінець світу.

Раптове інопланетне послання

20141503202648_0

У 1976 році в Сполученому Королівстві раптом 5 годинні новини перервалися дивним спотвореним голосом, який назвався Вріллон Аштарскої космічної команди.

Так званий Вріллон пояснив, що він представник іноземної раси, яка збирається знищити людську расу, якщо тільки ми не завадило їм – прибульцям. Від таких раптових новин люди, які дивилися звичні новини, абсолютно збожеволіли.

Телефони поліцейських дільниць були буквально розжарені до червоного від численних дзвінків жителів. Одна з жінок була налякана до такої міри, що поліцейським довелося виїжджати до неї додому і пояснювати, що це все чийсь злий жарт.

Ніхто досі не знає, хто зміг поставити своє “інопланетне” послання на частоті одного з каналів.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. RE:5 найбільших жартів в історії, які налякали цілі міста і країни | Курйози | Журнал Жінки Валок Sunflower Нарткала

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено