Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк прати пуховик в пральній машині (фото)

Як прати пуховик в пральній машині (фото)

В Україні пуховики дуже популярні, і це не дивно. Адже пуховики зручні в носінні і відмінно зігрівають в холодну погоду. А вартість пуховика у порівнянні, наприклад, з вартістю шуби з натурального хутра, зовсім не висока. Проте з часом пуховик починає потребувати прання. При цьому важливо випрати пуховик правильно, інакше він буде зіпсований.

1
Подивіться на ярличок пуховика. Якщо спеціальна позначка «Ручне прання» відсутня – можна прати пуховик в машині.

2
Перед завантаженням пуховика в машинку застебніть всі блискавки. Якщо цього не зробити, блискавки можуть деформуватися, що згодом ускладнить застібання. Крім того потрібно застебнути всі ґудзики, інакше під час прання деформуються місця їх пришива. Після того, як ви застебнули блискавки і гудзики, виверніть пуховик навиворіт.

3

Тенісні м’ячики

article_348_08a7795f540534872327a44c0e2b5ea01299257602

Встановіть на машинці програму делікатного прання, при цьому майте на увазі, що правильно прати пуховик при температурі , що не перевищує 30 градусів. Щоб пух в пуховику не збився при пранні, додайте в барабан машинки кілька тенісних м’ячиків або спеціальних кульок для прання пуховиків.

4

Рідкий пральний засіб

article_348_e1a9c4d2f25337344499b864fbade3921299257602

Бажано використовувати спеціальний рідкий засіб для прання пуховиків, оскільки звичайний порошок дуже погано вимивається з пуху. Якщо спеціальний засіб для прання пуховика купити не вдалося, можна використовувати рідкий миючий засіб для прання делікатних тканин, або звичайний шампунь.

5

Якщо це перше прання пуховика, поставте на машинці опцію «Додаткове полоскання». Це необхідно для вимивання з пуховика виробничого пилу. Недостатнє полоскання призведе до того, що на поверхні пуховика проступлять непривабливі розводи.

6

Пуховик після прання важливо правильно посушити. Ні в якому разі не розкладайте пуховик на махровому рушнику. Такий спосіб сушіння не забезпечить достатньої циркуляції повітря, в результаті пуховик отримає неприємний запах.

Найкраще сушити пуховик на плічках. При цьому періодично знімайте пуховик і добре струшуйте його в різних напрямках, ніби збиваєте подушку. Можна поплескати пуховик хлопавкою для вибивання килимів.

7

Після закінчення двох днів ще раз закиньте пуховик в машинку з тенісними м’ячиками на режим віджимання (без полоскання). Завдяки цій процедурі, пух добре зіб’ється.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено