Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк одягнути автомобіль у вишиванку

Як одягнути автомобіль у вишиванку

Патріотизм сьогодні модний як ніколи. Національні українські вишиванки, які стали трендом цього сезону, носять далеко за межами нашої країни. Настав час подбати не тільки про себе, а й про свій автомобіль. Сьогодні поговоримо про те, як прикрасити автомобіль національною символікою.

Останнім часом на дорогах нашої країни все частіше можна зустріти автомобілі з патріотичним тюнінгом. Автомобілі прикрашають синьо-жовтими квітами, українським національним орнаментом, тризубом. Цей чудовий спосіб вираження любові до своєї країни вже можна назвати трендом серед автомобілістів. Особливий шик серед дівчат – одягнути свій автомобіль в вишиванку!

Як це зробити?

Vyishivanka-na-avto-Audi

Є кілька способів прикраси автомобіля візерунками вишиванки на капоті або дверях. Перший – це нанести візерунок за допомогою фарби. Такий варіант національного тюнінгу вважається більш радикальним, дорогим і клопітким. Але його переваги в тому, що цей спосіб надійний і грунтовний.

Другий варіант – і самий прийнятний – це обклеїти машину спеціальною плівкою з нанесеним на неї зображенням. Окрім своєї естетичної функції наклейка створить додатковий захист корпусу автомобіля. Крім того, ви завжди можете поміняти наклейку, та й коштує таке задоволення набагато дешевше, ніж фарбування.

Ще одним цікавим варіантом прикрасити свій автомобіль може бути використання м’яких магнітних стрічок для виготовлення вишиванок на автомобілі. Вишиванки з м’яких магнітів не дряпають поверхню автомобіля і відмінно тримаються на високих швидкостях (в цьому випадку ми рекомендують використовувати вишиванки з магнітів товщиною 0,7 мм). При бажанні магнітні стрічки легко демонтуються з автомобіля і при необхідності монтуються знову.

Особливості обклеювання

10382977_256897861178709_3519494493914204315_n
10492067_257163637818798_5494533515077162429_n

Поклейка вишиванки на авто займає не більше двох годин. Вона легко демонтується і не залишає слідів на машині. Орнамент тримається на авто близько року.

У роботі використовується спеціальна вінілова плівка, а зображення наноситься повнокольоровим друком спеціальними фарбами. Завдяки цьому досягається барвистість, привабливий зовнішній вигляд, довговічність і стійкість у різних погодних умовах.

При виборі патріотичною стрічки-вишиванки варто пам’ятати про те, що їх вартість залежить від ширини (найчастіше 15 і 30 см) і довжини стрічки. При цьому ціна її виготовлення буде залежати від марки автомобіля і вибраних вами матеріалів. Послуги дизайнера, який підбере вам малюнок, найчастіше входять у вартість виробництва стрічки.

Виготовлювачі запропонують кілька десятків варіантів орнаменту для вишиванки. Якщо у вас є особливі побажання, то можете сміливо їх озвучувати або пропонувати свій візерунок. Питання поклейки найчастіше доведеться обговорювати індивідуально. У будь-якому випадку, варто виходити із зразкового розрахунку – 100 грн. за один квадратний метр стрічки.

Вартість послуги

Сьогодні дуже багато компаній пропонують дану послугу. Ціни в усіх приблизно однакові. Залежно від того, яким ви хочете бачити своє авто, буде залежати і вартість послуги. Так, якщо автомобіль, наприклад, готується на продаж і потрібно просто приховати дрібні дефекти на його кузові – можна використовувати вишиванки на автомобіль вартістю від 25 грн./п.м. У разі якщо хочеться зробити для себе надовго і красиво, то є сенс замовити наклейки за ціною від 300 до 400 грн./кв.м. або стрічки-вишиванки на авто від 45 грн/п.м. (При ширині стрічки вишиванки 15 см). Вартість м’яких магнітних стрічок для виготовлення вишиванок на автомобіль варіюється в межах 400 грн.

Куди звернутися:

Найкращим варіантом за показниками ціна-якість буде рекламна агенція «БУМ» (ra-boom.com.ua), але є і інші непогані виробники: simvol.in.ua, wrapping.kiev.ua, printoracal.com.ua, asphalt-art.com.ua, avtomagija.ua, www.mostmedia.com.ua, та інші.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. очень хорошо!!!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено