Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 порад, як виявити неякісне пальне

5 порад, як виявити неякісне пальне

Питання, звичайно, цікаве. Навряд чи водій, зупинившись на заправці, скористається цими порадами, оскільки це вимагає часу. Але все ж …

1. Простий спосіб
Взяти звичайний білий аркуш паперу і змочити його в бензині. Якщо після його випаровування з поверхні паперу вона знову буде чиста – значить паливо якісне. Якщо на аркуші залишаються жирні плями – то в бензині домішки. Купувати чи ні такий бензин – вирішувати вам.

2. Наявність смол
Кілька крапель бензину помістити на скло і підпалити. Якщо на склі з’явилося біла пляма, то смоли в цьому паливі відсутні, або є, але дуже мала кількість. Якщо ж плями від жовтих до коричневих, то концентрація смол тут перевищує норму. А от якщо на склі залишилася рідина, то в бензині присутні дизельні речовини.

3. Колір
Заповнити бензином прозору скляну ємність, подивитися на світло крізь неї. Відтінок рідини повинен бути злегка жовтим. Додати в бензин кілька крупинок марганцівки. Якщо після цього він порожевів, то в бензині є вода. Ємність, в якій проводили досліди, краще утилізувати.

4. Шкіра
Краще, ніж власне тіло ніщо ні про що не скаже. Капнути бензином на шкіру або прямо на палець і розтерти. Якщо після випаровування рідини шкіра залишилася суха, то з бензином все гаразд. А якщо жирна – то є домішки.

5. Запах
Чуйність може послужити в справі перевірки палива. Досвідчений водій завжди знає, як пахне якісне пальне. Домішки нафталіну, або сірководню можна відчути. Такий бензин купувати не варто.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 4Написати свій коментар
  1. Ну и как вы себе представляете такую проверку\покупку на АЗС?

  2. Еще есть шестой способ, зайти купит 1-литр бензина, облится и подпалится:)

  3. Лошара. Попробуй такой способ. Он быстрее.
    Набираеш крушку бинзину и пьеш залпом. Если на вкус, как бинзин, значит ты Лошара.

  4. Да. Еще второй способ есь.
    Береш пипетку. Набираеш бинзину и капаеш себе в глаз.
    Если жжот. Значит ты Лошара.

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено