Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТоп – 7 незвичайних, креативних і зручних гаджетів для кухні

Топ – 7 незвичайних, креативних і зручних гаджетів для кухні

Всі ми знаємо, що таке кухонні аксесуари. Нас не здивувати прихватиками, ножами, обробними дошками та іншими зручними штучками.

Але цими звичними предметами список маленьких кухонних помічників не обмежується. Існує маса речей, про які ви досі не знали, і які не тільки значно спростять процес приготування їжі, а й просто піднімуть вам настрій.

Пропонуємо вам Топ-7 найбільш незвичайних і корисних аксесуарів для кухні.

1. Форми для яєчні. Як приємно споглядати на своїй тарілці рівну і акуратну яєчню – ідеально круглу або, приміром, у формі ромашки. Сніданок відразу стає ошатним і ще більш приємним. З такою формочкой це задоволення буде доступно вам у будь-який момент:

2. Відокремлювач жовтка. Просто і естетично, а скільки часу і нервів буде зекономлено (особливо, у починаючої господині):

3. Розумний ніж для яєць. Легким рухом руки яйце перетворюється … на безліч рівненькі кружечків:

4. Дошка з контейнером для очистков. І чому люди не додумалися до цього раніше? Все непотрібне потрапляє в спеціальний контейнер, який легко спустошується після закінчення роботи:

Як варіант – можна використовувати цей пристрій для нарізаних овочів, а контейнер з ними можна, наприклад, прибрати в холодильник:

5. Розумний ніж для бананів. Ніжна м’якоть банана передбачає величезне поле для фантазії, адже ріжеться він легко. Беремо один з аксесуарів – і вперед.

6. Пристрій для відрізки хвостиків і кісточок у ягід і фруктів. Відрізуємо непотрібні хвостики у полуниці, а також видаляємо кісточки у інших фруктів за допомогою спеціального симпатичного пристрою:

7. Дозатор для вершкового масла. З ним вам не доведеться бруднити руки і возитися з ножем і масельничкою, намагаючись відрізати акуратний шматочок масла:


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено