Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНайцікавіші валізи сучасності

Найцікавіші валізи сучасності

Від валізи, винайденого в середині XIX століття Луї Віттоном, нинішні успадкували тільки плоскі стінки, що дозволяють складати валізи один на одну. За півтора століття валізи перетворилися на помічників, які вміють орієнтуватися і самостійно пересуватися, везти на собі туристів, розважати їх у дорозі і не попастися в руки шахраєві.

Отже, перед вами найцікавіші представники світу валіз.

Компанія Heys USA створила валізу BioCase з біометричним сканером Biolock. Така валіза відкривається відбитком пальця. У пам’яті пристрою можна зберегти до восьми різних варіантів відбитків.
2078_biocase
Футуристичний корпус BioCase зроблений з полікарбонату – матеріалу, з якого робляться автомобільні бампери. Біометричний валізу найкраще підійде для авіапасажирів, які переживають за безпеку вмісту сумки, коли її доводиться здавати в багаж. Вартість такої валізи – $ 2200.

Самохідну валізу Power Assisted випускає британська компанія Live Luggage. Головна її особливість – забезпечені електромоторами колеса. Валіза рухається за своїм власником зі швидкістю до 5 кілометрів на годину, підлаштовуючись під темп кроку.Liv-Laggedj
Мотори вмикаються, якщо завантаження валізи перевищує 7 кілограмів. Зарядки акумуляторів вистачає на 2,5 години.

Також валізу забезпечену пошуковим пристроєм Live Locator з цифровим лазерним підписом, так що за кілька секунд можна дізнатися місце розташування валізи в разі зникнення: система за запитом відправить власнику e-mail з координатами.
07_ZR21T_1
Коштує такий розумний винахід близько $ 460.

Найдорожча валіза списку – Travelfriend вартістю $ 25 тисяч – створена голландською компанією Henk. Вона виготовлена вручну з 500 деталей. Кожна валіза Travelfriend Henk ексклюзивна: майбутній власник сам вибирає матеріали і колір.
03_0908henksuitcase7420
Вибір матеріалів – від вуглепластика і чорного дерева до телячої, страусиної або крокодилової шкіри. Колірна палітра валізи – 15 тонів і відтінків на вибір. Крім того, покупець може сам визначити кількість внутрішніх і зовнішніх кишень, вигравіювати логотип або монограму, встановити систему захисту валізи від розтину. На створення одного такого валізи йде в середньому 4-6 тижнів. Travelfriend має безшумні колеса з амортизаторами і ручку, яка знижує тиск на долоню, в результаті чого здається, що валіза практично нічого не важить.

Канадська компанія Boom Bags виробляє валізи-гучномовці, оснащені комплектом з підсилювача і трьох динаміків. До цього до валізи можна підключити аудіоплеєр, мікрофон і проектор.
Чемодан Boom Bags
По суті в неї вбудована ціла стереосистема. Так що якщо у власника валізи виникне бажання влаштувати виїзну вечірку, не доведеться тягнути з собою гори апаратури.Boom Bags можна використовувати і як акустичну систему для проведення презентацій і виїзних семінарів у невеликих залах. Це може стати в нагоді працівникам, які часто їздять у відрядження і змушені возити з собою портативний комп’ютер з проектором. Правда, при всіх перевагах цієї валізи під особисті речі в ньому відведено простір розміром всього лише 27x18x9 см. Вартість музичної валізи $ 350.

Ще одна голландська компанія – TravelTeq – пропонує “кращу валізу, створену будь-коли”, а саме – гібрид The ​​Trip by TravelTeq. При бажанні власника така валіза перетворюється на стілець.
чемодан-гибрид The Trip by TravelTeq
Ще один бонус для володарів The Trip by TravelTeq – вбудована звукова система, що дозволяє слухати музику без підзарядки протягом 12 годин. Крім того, від валізи-стільця можна зарядити мобільний телефон. Ціна валізи – 450 євро.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено