Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСтильні варіанти оформлення кухні червоного кольору (фото)

Стильні варіанти оформлення кухні червоного кольору (фото)

Червоний колір відноситься до складних кольорів, він може дуже швидко піднімати настрій, а й так само раптово може призводити до стомлення, тому вибираючи цей відтінок потрібно враховувати багато факторів. Слід звернути увагу, чи відповідає він вашому темпераменту і стилю життя, адже це дуже активний колір, і якщо є сумніви в тому, що він вам підходить, слід від нього відмовитися, як би він вам не імпонував. Кухня, оформлена в такому кольорі, може швидко набриднути і буде викликати тільки роздратування.

На фото: кухонний гарнітур Gallery від фабрики Berloni, дизайн Grugni Luciano.

Дизайн кухні червоного кольору досить оригінальний і підійде не всім. Він підійде впевненим людям, які ведуть активний спосіб життя, а також людям з творчим складом характеру, які багато і захоплено працюють, воліючи відпочинок в кафе, домашнім посиденькам. Велика кількість червоного містить багато енергії, яка діятиме збудливо, тому головним буде не переборщити з великою кількістю кольору, а от невеликі акценти такого відтінку дуже пожвавлять інтер’єр, а на кухні будуть пробуджувати апетит.

На фото: кухонний гарнітур Velia Laccata 3 від фабрики LUBE Cucine.

Червоний колір має велику насиченість відтінків, тому активно стимулює психіку, але щоб виключити надмірну втому слід бути дуже акуратним при оформленні кухні в цьому кольорі. Щоб уникнути неприємних емоцій, потрібно дотримуватися певних правил. По-перше, слід знати, що надлишок червоного буде негативно позначатися на психіці і зорово зробить приміщення менше, а стелю нижче. По-друге, краще не використовувати чистий колір, адже він здатний викликати ефект тиску стін. Слід пам’ятати, що червоний колір робить інтер’єр більш величним, тому він повинен поєднуватися з обраним стилем. Більш грамотно буде використовувати численні відтінки цього прекрасного кольору. Беручи до уваги ваші індивідуальні переваги можна зробити вибір на користь, як теплого відтінку цього кольору, так і холодного варіанту.

На фото: кухонний гарнітур Crystal від фабрики Scavolini, дизайн Vuesse.

Яскраві і насичені кольори чудово підійдуть для просторих приміщень, вони стануть більш затишними, а от для невеликих кухонь червоний краще використовувати з обережністю. Дуже цікаво і незвично буде виглядати інтер’єр кухні, виконаний у червоно-жовтому або червоно-помаранчевому кольорі. Але знову ж таки це буде актуально тільки для великих площ, для маленької кухні такий варіант буде недоречним, адже велика кількість яскравих кольорів візуально зменшить простір. Якщо ви любите експерименти, то можна спробувати комбінувати різні відтінки червоного, буде дуже оригінально і незвично, а також сучасно і стильно. Дуже стильно і гармонійно буде поєднання червоного з сірим, білим, а також з різними відтінками молочного і кремового. Вони допоможуть врівноважити кольору, і створять спокійне стійке простір.

На фото: кухонний гарнітур Bretagna від фабрики Bamax.

Вибираючи кухню в червоних тонах, слід подбати про спокійну колірну гаму інших елементів інтер’єру. Якщо основний колір кухні досить яскравий і насичений, то його прекрасно приглушать світлі штори і теплі відтінки стін. Для більш розбавлених відтінків червоного, доречні будуть штори схожі по тону, але більш соковиті. Якщо відтінки червоного будуть правильно підібрані, то це дозволить гармонійно поєднувати їх з іншими кольорами інтер’єру, і як підсумок ви отримаєте неповторний інтер’єр з нотками індивідуальності. Найголовніше дотримуватися золотого правила: не перестаратися, тоді інтер’єр вийде яскравим, цікавим і незвичайним.

На фото: кухонний гарнітур Coco від фабрики Cesar.

На фото: кухонний гарнітур Ca Dona від фабрики Spagnol Group.

На фото: кухонний гарнітур Accent HG Bordeaux від фабрики Rotpunkt.

На фото: кухонний гарнітур Maratea 6 від фабрики Del Tongo, дизайн CRS Del Tongo.

На фото: кухонний гарнітур + SEGMENTO від фабрики Poggenpohl.

На фото: кухонний гарнітур ALNOTEC PRO від фабрики Alno.

На фото: кухонний гарнітур Cantate Ochsenblut від фабрики Rotpunkt.

На фото: кухонний гарнітур Carrera від фабрики Veneta cucine.

На фото: кухонний гарнітур Telaia Plana від фабрики Spagnol Group.

На фото: кухонний гарнітур Modern Art від фабрики Allmilmoe.

На фото: кухонний гарнітур Doris 4 від фабрики LUBE Cucine.

На фото: кухонний гарнітур MAYA від фабрики Cesar.

На фото: кухонний гарнітур Montecarlo від фабрики Berloni, дизайн Studio Telemaco.

На фото: кухонний гарнітур 36e8 Kitchen від фабрики Lago, дизайн Lago Daniele.

На фото: кухонний гарнітур Rodi 1 від фабрики Del Tongo, дизайн CRS Del Tongo.

На фото: кухонний гарнітур Composition 153 від фабрики Spagnol Group.

На фото: кухонний гарнітур Scenery від фабрики Scavolini, дизайн King & Miranda.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено