Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЕтнічний стиль в інтер’єрі: 5 небанальних ідей

Етнічний стиль в інтер’єрі: 5 небанальних ідей

Ми пропонуємо варіанти інтер’єру кімнати в п’яти модних у цьому сезоні стилях: африканському, середземноморському, індійському, японському і скандинавському. Дивіться і надихайтеся!

Етнічний стиль в інтер’єрі допускає створення простору з використанням елементів і предметів, властивих певній народності або національності: африканської, європейської, східної, австралійської.

А якщо брати більш вузько, то етнічний стиль можна поділити і на наступні підвиди: африканський, середземноморський, індійський, японський і скандинавський. Також окремо можна виділити англійський, французький, італійський.

Кімната в етнічному стилі може бути оформлена як повністю, так і частково з використанням окремих деталей. Єдине табу: змішувати декілька етнічних стилів не рекомендується. В іншому випадку простір буде виглядати занадто захаращено або нагадуватиме музей.

Африканський стиль

Африканський стиль – головний тренд сезону весна-літо 2016 року. Причому не тільки в одязі, але і в інтер’єрі. Дизайнери, як на підбір, намагаються впровадити марокканські і єгипетські мотиви в простір звичайних житлових будинків.

Інтер’єр в африканському стилі відрізняється колоритністю, самобутністю і контрастом. Із одного боку, в ньому присутні мінімалізм і прості форми. З іншого – грубість фактур і примітивізм.

африканский
Головні кольори африканського стилю – всі відтінки піску, землі, вогню і джунглів, тобто золотий, охра, теракотовий, цегляний, червоний, коричневий, чорний, болотний, зелений. Також можуть бути присутніми білі і блакитні тони, але тільки в якості доповнення. Матеріал бажано використовувати натуральний, такий як: очерет, бамбук, шкіра тварин, глина, кора.

Середземноморський стиль

У середземноморських країнах, таких як Іспанія, Італія, Греція та інших, в оформленні будинку використовують світлі тони і мінімум меблів. Головним кольором інтер’єру є білий, вдало доповнений деталями з жовтого, синього, червоного. Центральне місце в кімнаті – вітальні або їдальні – повинен займати стіл (бажано з дерева).

средиземноморскийУ цілому квартира повинна бути легкою, повітряною і не захаращеною. Навіть при оздобленні простору потрібно використовувати тільки найнеобхідніші речі.

Індійський стиль

Індійський стиль в інтер’єрі можна описати як розкішний, але в той же час вишуканий і стриманий. Головними кольорами є складні тони малинового, оранжевого, охри, бірюзи. Обов’язково повинен бути присутнім золотий або срібний відтінки. Також бажано, щоб у кімнаті було якомога більше текстилю з індійським орнаментом і антикварних меблів.

индийскийБудуть доречними й такі елементи декору, як живі квіти, рослини, фігурки птахів і звірів, картини і фотографії жінок і, звичайно, ароматичні свічки.

Японський стиль

Японський стиль в інтер’єрі відрізняють порожнеча і простота. Кольорове рішення повинно бути стриманим і контрастним. Найчастіше японці використовують такі поєднання, як чорний і білий, венге і світло-бежевий. Меблів має бути по-мінімуму, і вони повинні бути низькими; речі і домашнє начиння прибране; аксесуари та елементи декору відсутні.

японсикйЯкщо є можливість, функціональні зони в приміщенні краще розділити не стінами, а ширмами, завісами або перепадами рівня підлоги.

Скандинавський стиль

Жителі скандинавських країн (Данії, Ісландії, Норвегії та Швеції) віддають перевагу світлому простору з переважанням пастельних відтінків, морської тематики і натуральних матеріалів. Елементи декору можуть бути будь-якими, але вони повинні створювати затишок і тепло. Для цього підійдуть теплі пледи, яскраві подушки, кімнатні рослини, дерев’яні рамки для фотографій.

скандинавскийОстаннім часом скандинавський стиль в інтер’єрі (його також називають органічним) користується особливою популярністю, особливо в заміських будинках.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено