Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк розмістити книги в квартирі

Як розмістити книги в квартирі

Радує, що в епоху електронних технологій залишилися ще ті, хто віддає перевагу паперовим книгам. Адже немає нічого кращого, ніж, наприклад, в негоду сидіти перед каміном і перегортати сторінки улюбленого роману. Про те, як правильно розмістити домашню бібліотеку, щоб вона гармонійно вписалася в сучасний інтер’єр?

Ті, хто любить книги, точно знають: ніщо не може зрівнятися з тим моментом, коли ти перегортаєш сторінки, що пахнуть друкарською фарбою, все глибше занурюючись в особливий світ автора. Однак любителям електронних версій теж є чим відповісти. Так, наприклад, в один прекрасний момент книг у будинку накопичується так багато, що вже, здається, вони заповнили весь вільний простір і, щоб дістатися до потрібного місця, вам часто доводиться переступати через хаотично розкидані екземпляри. Якщо дана проблема вам знайома, тоді читайте , як можна впорядкувати бібліотеку, щоб можна було знайти необхідні томи, не зруйнувавши ідею гармонійного сучасного інтер’єру.

Один із способів, який безумовно сподобається творчим натурам – використовувати книги як кольорові акценти в однотонному інтер’єрі (дуже красиво виглядатиме в білій квартирі). В цьому випадку краще всього розставити томи за кольорами (можна використовувати яскраві обкладинки або обернути кожну книгу кольоровим папером), щоб створити в приміщенні особливу атмосферу.

книги 1Інший варіант – вибрати книги з однаковим кольором обкладинки (або загальної кольорової гами). Даний спосіб відмінно підійде для яскравих приміщень, де використано кілька соковитих відтінків, щоб не створювати додаткове навантаження.

Ще один спосіб гармонійно розставити книги – розмістити їх на оригінальних книжкових полицях. Це може стати родзинкою вашої квартири, такий незвичайний елемент декору точно запам’ятається вашим гостям.

книги 4

Можна не відходити від традицій і розмістити домашню бібліотеку на книжкових стінках або стелажах, під стелею (підійде для маленьких приміщень), в спеціальній ніші під сходами або навіть посеред кімнати, створюючи щось на кшталт нагромадження з маленьких поличок.

У будь-якому випадку проявіть фантазію, і тоді дизайн вашої квартири доповниться вельми корисним елементом, який можна збирати і навіть передавати нащадкам в якості сімейної реліквії.

Щоб правильно і красиво розставити книги в приміщенні, не варто нехтувати основними правилами:

1. Ніколи не розставляйте книги поруч із опалювальними приладами (від цього паперові екземпляри можуть деформуватися).

2. Щоб уникнути деформації книжкового блоку або палітурки, краще розміщувати їх вертикально.

3. Якщо ви вирішили розмістити книги під стелею, тоді приберіть туди екземпляри, що рідко читаються, щоб не довелося постійно тягати драбину, якщо ви раптом вирішите почитати улюблений томик перед сном.

книги 2

 

4. Щоб не руйнувати папір і не спровокувати появу шкідливих мікроорганізмів, не можна провітрювати приміщення, де зберігаються книги, в дощову та сиру погоду. Паперові книги необхідно тримати тільки в сухому прохолодному місці.

5. Те ж саме стосується сонячних променів. Прямі сонячні промені можуть привести до пожовтіння і ламкості сторінок.

6. Якщо ви хочете надовго зберегти вашу домашню бібліотеку, тоді краще розміщувати томи в спеціальних книжкових стінках, що мають дверцята (наприклад, скляні). Це врятує книги від пилу, бруду і допоможе краще зберегти їх зовнішній вигляд.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено