Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 способів оновити ламінат

5 способів оновити ламінат

Розбираємося, як прибрати подряпини і невеликі пошкодження на ламінаті, щоб повернути йому первинний вигляд.

1. Звичайно, найпростіший спосіб оновити зіпсовану дошку ламінату – це просто замінити її. Даний варіант підходить, наприклад, в тому випадку, якщо пошкоджена ділянка знаходиться з краю і прибрати її не викличе великих труднощів.

2. У тому випадку, якщо на ламінаті з’явилося безліч дрібних (неглибоких) подряпин, то це досить легко виправити за допомогою спеціального воскового олівця, який можна придбати практично в будь-якому будівельному магазині. Єдине, перш ніж купувати такий олівець, необхідно порівняти його зі своїм ламінатом і підібрати відповідний колір.

Спочатку потрібно ретельно очистити поверхню підлогового покриття, знежирити її, потім вже нанести шар воску по всій довжині подряпин і залишити на деякий час. Висохлий шар воску можна відполірувати м’якою сухою ганчіркою.

3. Але от якщо на вашому ламінаті з’явилася досить глибока подряпина або навіть вм’ятина, тоді її ремонт займе трохи більше часу. Для початку необхідно буде придбати в спеціальному магазині мастику для ламінату і уважно вивчити інструкцію з її застосування.

ламинат 1
Після ознайомлення можна безпосередньо приступати до процесу. Для початку необхідно прибрати пил з пошкодженої поверхні за допомогою сухої ганчірочки, потім знежирити подряпину, нанести спеціальну ремонтну пасту і залишити на кілька годин до повного висихання. Увага! Надлишки замазки потрібно одразу усунути за допомогою вологої ганчірочки, інакше після того, як ремонтна паста засохне, відчистити її буде практично неможливо.

Через пару годин, коли замазка повністю висохне, необхідно відполірувати поверхню ламінату сухою м’якою ганчіркою і все – можна насолоджуватися результатом.

4. До речі, спеціальна гаряча мастика або натуральний віск, який змішують зі звичайним кремом для взуття, що підходить під колір ламінатної дошки, також є чудовими помічниками в боротьбі з подряпинами або вм’ятинами.

5. А ось щоб позбавити ламіновану поверхню від брудних плям, необхідно використовувати спеціально розроблені хімічні засоби. Однак якщо забруднення сильне і його не вдається вивести, тоді на допомогу прийдуть ацетон або метиловий спирт (відмінно видаляють губну помаду, чорнило, смолу, олівець або навіть фломастер). Тільки пам’ятайте, що плями краще видаляти одразу, поки вони не встигли проникнути всередину матеріалу.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено