Підписуйтесь на оновлення у FB або VKРозширюємо простір: 8 порад для передпокою

Розширюємо простір: 8 порад для передпокою

Ми поділимося порадами, які допоможуть не тільки візуально розширити простір маленького передпокою, але й зробити його максимально зручним. Причому з мінімальними витратами.

Відкритий простір

У більшості квартир передпокій – найтісніше й темне приміщення. Від відчуття «склепу» необхідно позбутися, а для цього – ліквідувати антресолі і прибрати громіздкі непотрібні меблі.

Архітектурні прийоми

Ніші з підсвічуванням і вставкою дзеркал, вітражі, наскрізні отвори по типу фальш-вікон роблять простір більш легким. При виборі оздоблювальних матеріалів відмовтеся від непрозорих текстур, таких як дерево, камінь, об’ємна штукатурка. Не використовуйте стінові панелі – вони «з’їдають» дорогоцінні сантиметри. Для маленького передпокою найкращий варіант – якісні вінілові або бамбукові шпалери.

Нехай буде світло!

За допомогою освітлення можна кардинальним чином змінити сприйняття маленького передпокою. Крім традиційного верхнього світла, використовуйте бра, підсвічування ніш, поличок, підлогові світильники – все це зробить приміщення цікавішим. А поверхні, що відбивають світло, такі як дзеркала, вітражі, натяжні глянцеві стелі, допомагають візуально збільшити простір.

светильники

«Розумні» світильники

Для тих квартир, де ремонт вже закінчено і змін в електропроводці не передбачається, можна порадити таку новинку ринку, як звукові світильники. Вони запалюються на звук ваших кроків, висвітлюючи простір у передпокої. При цьому ніяких спеціальних пристосувань для монтажу світильників не потрібно – ви просто кріпите їх в потрібних місцях (світильники працюють від батарейок). Вбудований регулятор інтенсивності світла дозволяє використовувати їх навіть вночі.

Чим світліше, тим краще

Маленьке простір можна візуально розширити і за допомогою кольору. Використовуйте для основних поверхонь – стін, підлоги, стелі – світлі кольори: бежевий, білий, кава з молоком, сірий. Якщо хочеться яскравості, пофарбуйте частину відкритого простору в контрастний колір. Але стелю краще залишити білою – це створить ефект більшого об’єму вашого передпокою.

Підлога

Грамотний монтаж підлогового покриття може візуально зробити навіть тісну прихожу набагато просторішою. Весь секрет у тому, щоб підлогове покриття, яке використовується в передпокої, винести за його межі – наприклад, «зайти» таким чином на територію кухні або вітальні. Можна зробити й таким чином: укласти килимову доріжку, що плавно переходить з передпокою до кімнати. Ідея полягає в наступному – погляд кожного, хто входить в передпокій спрямований більшою мірою на підлогу, тому, чим більша площа підлоги в передпокої, тим більшим здається приміщення в цілому. Наприклад, можна влаштувати в передпокої подіум, піднявши рівень підлоги сантиметрів на 10, або оформити стик підлогових покриттів у вигляді півкола, ламаної лінії і т. д.

Що робити з шафою?

Шафа-купе в маленькому передпокої буде до місця тільки в тому випадку, якщо вона встановлене в ніші. Якщо ж ваша кімната являє собою вузький витягнутий коридор, не використовуйте габаритні меблі, призначені для зберігання несезонних речей: якщо метраж невеликий, приміщення буде виглядати як склад мотлоху. Вже краще в одній з кімнат відгородити для цих цілей гардеробну. А в передпокої ваш девіз повинен бути таким: «Тут тільки найнеобхідніше!»
прихожая

Джентльменський набір

Оскільки площа приміщення не дозволяє використовувати габаритне устаткування, обмежтеся предметами малих форм. Найлаконічніший варіант меблювання – вішалки у вигляді дошки-планки, укріпленої безпосередньо на стіні. На зовнішній її поверхні монтуються гачки, а внутрішня – захищає стіну від одягу. Якщо у вас є діти, встановіть гачки для одягу та на рівні їх зросту. І пам’ятайте, чим більше великих і чим менше дрібних речей, тим більш об’ємно сприймається приміщення.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено