Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНезвичайний елемент декору: велосипед

Незвичайний елемент декору: велосипед

До початку велосезону ще далеко й у любителів активного відпочинку залишається актуальним запитання: як зберігати велосипед у квартирі? Дійсно, це питання хвилює всіх, хто придбав двоколісного друга, особливо якщо місця в квартирі не так багато чи немає можливості «припаркуватися» на балконі або лоджії.

Пропонуємо кілька оригінальних ідей, як можна зробити з велосипеда елемент декору і вписати його в інтер’єр квартири.

Останнім часом велосипеди популярні не тільки в Європі, де вони є не просто спортивним спорядженням, але й зручним засобом пересування поряд із автомобілем. У нас також люди віддають перевагу двоколісному засобу, проте через кліматичні умови пересуватися на велосипеді можна лише кілька місяців на рік, а в решту часу потрібно його десь зберігати. Добре, якщо є гараж або балкон, в такому випадку проблема в принципі буде вирішена. Однак для тих, хто володіє невеликими квадратними метрами, питання зберігання залишається дуже актуальним.

Тому дизайнери замислилися над тим, як зробити, щоб велосипед не просто стояв в квартирі, займаючи весь вільний простір, але й гармонійно вписувався в інтер’єр. Пропонуємо кілька креативних варіантів.

Прикріпити за рамку на стіні

Такий варіант кріплення ідеально підійде для аскетичних інтер’єрів у скандинавському стилі і досить оригінально доповнить декор квартири, не перевантаженої меблями. Дійсно, в цьому випадку велосипед стане своєрідною частиною інтер’єру, такого собі урбаністичного настінного декору.

велосипед 1
Прикріпити за раму з вбудованим місцем для зберігання

Цей варіант підійде для маленького простору й припаде до душі всім, хто любить використовувати кожен сантиметр в квартирі з користю. Завдяки особливій конфігурації велосипед не буде прикрученим близько до стіни, а значить, є можливість використовувати простір, що утворився з розумом: кріплення-полка, кріплення-корзина або підставка, де можна зберігати, наприклад, рукавички, ліхтар, замок від велосипеда та інші дрібниці.

Розмістити під стелею

Це досить незвичайне і сміливе рішення спочатку не здається ідеальним. Однак якщо подумати, то цей варіант має явні переваги. Наприклад, велосипед точно не займе вільний простір в квартирі і так його можна залишити хоч на всю зиму.

велосипед
Прикріпити на стійці

Дане рішення ідеально підійде тим, у кого є кілька велосипедів. Дійсно, на цій спеціальній стійці можна вдало розмістити два-три велосипеда, проте для маленьких просторів такий варіант не підійде: для даного кріплення потрібно трохи більше місця.

Прикріпити за колесо

Вельми своєрідний варіант зберігання підійде для довгих вузьких приміщень, коли велосипед можна розмістити вертикально, наприклад у кутку.

за колесоОднак плюс такого рішення в тому, що мінімалістичне кріплення не привертатиме до себе особливої ​​уваги.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено