Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНовинка дизайну: скляна підлога у вашому домі (фото)

Новинка дизайну: скляна підлога у вашому домі (фото)

Пропонуємо подивитися фото-добірку про абсолютно нове рішення в оздоблені підлоги. Це підлога зі скла. Скляна підлога в інтер’єрі надає будь-якому приміщенню не тільки вишуканий і стильний вигляд, але і респектабельність, роблячи такий інтер’єр унікальним. Підсилити ефект розкоші в інтер’єрі можна використовуючи підсвічування скляної підлоги. Найчастіше застосовують неонові лампи, так як вони створюють світло без плям і розривів. Поверхня скляних підлог може бути матовою, прозорою, тонованою, дзеркальною або з малюнками. Можливість підсвічування і різноманітність видів скляних підлог, безумовно, в сучасному дизайні інтер’єру квартири відкриває величезні можливості для творчості дизайнера. У чому ви можете переконатися самі.

glassfloor1

glassfloor2

glassfloor3

Існує три основних види скляних підлог.

1.Підлога-вікно – це ніша будь-якої форми і розміру, вмонтована в підлогу або в нарощену підлозі. Скло вставляється в спеціальну раму. Як правило, пів-вікно використовується в зоні відпочинку, де є квіти, фонтанчики і імітує водойму.

2.Підлога-стрічка – її основою служить конструкція у вигляді металевої рами, з вмонтованими в неї багатошаровими склоблоками. При створенні в такій підлозі підсвічування можна досягти дивовижних ефектів.

3.Підлога-подіум – в її створенні використовується декілька скелець. Така скляна підлога може бути з підсвічуванням і без. Але, в кожному разі, такий подіум створить абсолютно неповторний дизайн у вашій квартирі.

glassfloor4

glassfloor6

glassfloor7

glassfloor8

Існує кілька варіантів декоративного оформлення підлог зі скла. Дуже стильно і незвично виглядають підлоги з фотографіями, які розташовані всередині багатошарового скла. Створюється справжній 3D ефект. Ще один з варіантів – шовкографія, коли на скло наноситься керамічна фарба. Ще один варіант – ефект битого скла або льоду.

glassfloor9

glassfloor10

glassfloor11

glassfloor12

glassfloor13

Сучасні скляні підлоги дуже міцні, вони здатні легко витримати вагу людини, оскільки виготовляються зі спеціального багатошарового скла товщиною від 20 до 40 мм.

glassfloor14

glassfloor15

glassfloor16

glassfloor17

glassfloor19

glassfloor20

До недоліків таких підлог можна віднести те, що скло є досить слизьким матеріалом. Для того, щоб підлоги не ковзали, застосовують спеціальну піскоструминну обробку. Матова обробка приховає можливі подряпини і створить ефект м’якого свічення, при підсвічуванні.

glassfloor21

glassfloor22

glassfloor23

glassfloor24


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено