Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКрісло мішок – найпопулярніша модель безкаркасних меблів (фото)

Крісло мішок – найпопулярніша модель безкаркасних меблів (фото)

Все нове – це добре забуте старе. Ця істина абсолютно справедлива для тренда 60-х – крісла подушки або крісла мішка. Зараз воно знову популярне і затребуване. Крісло мішок – один з модних і стильних аксесуарів в сучасних інтер’єрах. Фото-підбірка містить фотографії інтер’єрів, в яких акцент зроблено на крісло мішок, як найбільш популярний аксесуар з розряду безкаркасних меблів. Чохол для крісла подушки виконаний з міцної меблевої бавовняної тканини, шкіри, шкірозамінника або синтетичного матеріалу, а її внутрішнім наповненням служить пінополістирол. Іноді, до нього для м’якості додається пух.

Крісло мішок, крісло груша або крісло подушка нагадують величезні подушки різної форми. Крісло-груша було створено одним з перших. Це найбільш популярний тип безкаркасних меблів. Це класичний варіант крісла мішка. Таке крісло дуже зручне – широка стійка основа, яка звужується догори, утворюючи зручну спинку. У такому кріслі дуже комфортно відпочивати після трудового дня, подивитися телевізор, посидіти з ноутбуком, почитати книгу або послухати музику.

Крісло мішок влаштовано дуже практично. Для зручності догляду за ним, існує ще й внутрішній чохол, виготовлений з флізеліну, в який і засипається наповнювач. У разі, якщо зовнішній чохол забруднився, його можна буде зняти і випрати в пральній машинці. Крісло, виготовлене зі шкіри або шкірозамінника, робиться без внутрішнього чохла, в ньому просто немає потреби.

Крісло мішок рекомендовано людям, у яких є проблеми з хребтом. Воно дозволяє повністю зняти навантаження зі спини. Лікарі також рекомендують відпочинок в таких кріслах вагітним і годуючим жінкам, які теж відчувають навантаження на поперек і хребет.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено