Підписуйтесь на оновлення у FB або VK37 креативних ліжок на відкритому повітрі для відпочинку та релаксації (фото)

37 креативних ліжок на відкритому повітрі для відпочинку та релаксації (фото)

Коли яскраво світить сонечко, на небі ні хмаринки і у вас вихідний день, що може бути приємнішим, ніж відпочинок на природі? Зробити максимально комфортним ваш відпочинок на природі допоможе ліжко. Ліжка, які ви бачите на верандах або в садах, відрізняються від тих, які ми використовуємо в наших будинках. Насамперед, вони повинні бути зроблені зі спеціальних матеріалів для того, щоб витримувати погодні умови.

Відкриті ліжка повинні бути водонепроникними і, якщо це не так, то вони повинні знаходитись на захищених від дощу ділянках. Вони також повинні бути стійкі до сонця, і інших елементів. Однією спільно рисою цих ліжок є те, що вони розроблені для комфортного відпочинку. У них затишна оббивка, вони м’які та приємні на дотик.

Найчастіше, ліжка на відкритому повітрі мають спеціальний вид дизайну для рами, також вони мають полюси призначені для підтримки навісів, штор та інших структур, покликаних забезпечувати тінь у літній період. В цих ліжок є ще одна відмінна риса. Вони базуються на колірній палітрі, яка заснована на яскравих відтінках і сміливих кольорах. Нейтральні відтінки ми часто вибираємо для внутрішнього декору, який не співпадає з зовнішнім декором і тому ліжка будуть виглядати хоч і весело, зате недоречно..


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено