Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 ідей економічного дизайну інтер’єру (фото)

5 ідей економічного дизайну інтер’єру (фото)

Коли у нас бувають періоди фінансової нестабільності, необхідність оновлення інтер’єру приводить нас у відчай: знову цифри з нулями будуть залишені в магазинах з меблями і декором. Але не все так страшно! Сьогодні ми пропонуємо вам п’ять ідей бюджетного дизайну інтер’єру.

Ідея #1. Вінтажні меблі

У багатьох випадках можна з успіхом використовувати для оформлення інтер’єру вінтажні меблі: поверхнева реставрація під силу практично кожному, а оригінальності вашому бюджетному інтер’єру такі меблі додасть – це гарантовано.

w900.568d1b4c5c8d444f3e7e9dffe9684078

Ідея #2. Мінімалізм у всьому

Якщо вас не турбує, що гості вирішать, що у вас «якось бідненько», сміливо оформляйте свій інтер’єр в стилі мінімалізм. Використовуйте тільки найнеобхідніше, мінімум предметів, квольорів і текстур: так можна створити дійсно стильний інтер’єр при невеликому бюджеті.

aa7ea3cfc7e32fd26b344eee307a5081

Ідея #3. Речі «ширпотреб»

Якщо вам здається непривабливою серійна кухня «Марія-123», яку місцевий завод випускає ось вже 65 років, вас можна зрозуміти. Але в умовах, коли стоїть завдання створити бюджетний інтер’єр, а реставрувати стару кухню у вас немає ні бажання, ні можливості, такий ширпотреб може прийти на допомогу. Варто додати кілька деталей і оригінальних аксесуарів, як стандартні меблі перетвориться на прикрасу інтер’єру.

b111c90d019e1ef4493f439b3df7e648

Ідея #4. Предмети декору своїми руками

Якщо у вас є можливість, час і бажання, але немає зайвих грошей, то чому б не пов’язати плед в інтер’єр своїми руками, не зробити декор з гілок або намалювати картину? Такі деталі виглядають стильно, коштуватимуть сущі дрібниці, але дуже допоможуть у створенні бюджетного інтер’єру квартири.

solid-wood-bedroom-furniture-with-wall-mounted-shelving-system-1

Ідея #5. Креативність у всьому!

Якщо подивитися не навколишній світ уважніше, можна побачити, що прекрасне просто оточує нас у всьому! І це стосується не тільки квітів і природи. Адже можна зробити диван з палет, журнальний столик з ящиків від кефіру, полки з поштових картонних коробок і ще багато-багато чого можна зробити … практично з нічого! Тому включайте свою фантазію і створюйте свій найпрекрасніший у світі бюджетний інтер’єр!

b4639d6aa309320caea9d35ebe7ba200


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено