Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНеповторна чорна ванна для вашого дому, ідеї дизайну (фото)

Неповторна чорна ванна для вашого дому, ідеї дизайну (фото)

Чорна ванна може бути тільки зовні, хоча, якщо є бажання, то вона може бути повністю чорного кольору. Але зате як ефектно виглядатиме поєднання чорного і білого, головне, щоб ванна виглядала як завгодно, але тільки не створювала ефект траурності в загальному інтер’єрі. Традиційно ванни встановлюють уздовж стіни, але чорну ванну зовсім не обов’язково розміщувати по-старому. Як варіант, чорну ванну можна розмістити в кутку або вибрати кутовий варіант ванни, або зробити її центральною фігурою, оснастивши підлоговим змішувачем такого ж стилю. Всі варіанти потрібно розглядати під конкретний інтер’єр, тому вибирати тільки вам.

За вашим бажанням ванна може бути чорною тільки зовні, а внутрішня поверхня буде вражати своєю білизною. Це дуже виграшний варіант, але як компроміс можна чорним виділити тільки бортик-підголовник для повністю білосніжної ванни, а також додати невеликі акценти чорного кольору. На тлі світлої ванної кімнати, таке поєднання буде виглядати свіжо і стильно. Цей варіант підійде для невеликого приміщення, він дозволить розсунути простір і позбавить від тиску темного кольору, а от для просторих ванних можна дозволити більше переважання чорного кольору в інтер’єрі.

Поєднання чорного і білого кольору є найвдалішим прийомом, в декоруванні приміщень, але він більш традиційний для вітальні, спальні, а от для ванної кімнати таке поєднання досить ризиковано, головне не перетворити ванну кімнату в похмуре підземелля.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. Это Всё для богатых козлов.

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено