Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк правильно варити рис

Як правильно варити рис

Приготувати ідеальний рис – заняття не з легких. Він то злипається, то пригорає, скаржаться молоді господині. Більшість людей варять рис неправильно, стверджує американець Ден Суза, який досліджував це питання.

Основна причина – в неправильному співвідношенні зерен і води, говорить Ден. Хоча є і кілька інших нюансів.

Справа в тому, що на процес приготування рису впливає безліч факторів: температура, вологість, діаметр каструлі і навіть те, скільки разів ви піднімаєте кришку, щоб перевірити його готовність. Зазвичай на один стакан рису люди беруть дві склянки води. Але результат часто виявляється непередбачуваним. Ден зі своєю командою провів серію експериментів і з’ясував, чому так відбувається.

Усе пояснюється тим, що ключовим процесом в приготуванні рису є випарювання. Його надлишок робить рис більш кашоподібним, а його смак – менш інтенсивним. Тому велика кількість води – не є плюсом. У ємність для варіння рису потрібно додавати такий же об’єм води, який займає і сам рис, підсумував Ден.

При цьому кришка повинна якомога щільніше закривати її, тоді швидкість і час випарювання буде оптимальним для усіх сортів рису.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено