Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити будь-яку страву смачнішою?

Як зробити будь-яку страву смачнішою?

Британські вчені встановили, що привабливість їжі залежить не тільки від інгредієнтів у страві, їх зовнішнього вигляду, але й правильного розташування на тарілці!

Фахівці з Оксфордського університету провели дослідження за участю 12 тисяч добровольців. Учасників експерименту попросили розташувати перед собою тарілку з їжею так, щоб вона здалася їм більш апетитною.

Результати показали, що для більшості привабливішою є та їжа, яка відвернута від них, була розміщена на дальній частині тарілки або на правій стороні. Психологічний вплив такого положення їжі виявився настільки великим, що досліджуваним смак здався набагато кращим.

А ось більш близьке розташування, навпаки, зробило страву непривабливою і навіть несмачною. Особливо, якщо в складі страви були присутні загострені і довгі інгредієнти, спрямовані прямо на їдця (наприклад, морква, спаржа, курячі ніжки). Таке розташування викликає ефект відторгнення, оскільки в гострих предметах людина звикла відчувати загрозу. Щоб це нівелювати, такі продукти краще розташовувати на тарілці горизонтально.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено