Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зробити куточок відпочинку на дачі з підвісними лавками і вогнищем своїми руками (фото)

Як зробити куточок відпочинку на дачі з підвісними лавками і вогнищем своїми руками (фото)

На дачі хочеться не тільки працювати, але ще й відпочивати. А значить, нам потрібен якийсь затишний куточок відпочинку, де ми можемо спокійно насолодитися спілкуванням з природою. Чому б не зробити ось такий ось куточок з підвісними гойдалками біля саморобного вогнища? Тут можна посидіти всією сім’єю або зібратися великою компанією. Вечори у нас в бувають холодними, так що майданчик з живим вогнем у центрі буде дуже до речі. А влітку, коли тепло, тут можна смажити сосиски на прутиках або готувати шашлики.

Що нам знадобиться

Дошки для опори під гойдалки – купуємо на будівельному ринку. Гравій, тротуарна плитки і цеглини, щоб скласти вогнище. Фарба – для фарбування опор. Ланцюги і лавки, які можна буде на них підвісити.

Як зробити куточок з підвісними лавками

Для початку розмічаємо місце для майбутньої конструкції, пиляємо дошки і ставимо вертикальні опори для нашого майбутнього куточка відпочинку. Поки ви не приробили поперечки, вертикальні опори можна підперти балками, а потім підрівняти і остаточно вкопати в землю.

Ставимо опори для гойдалок

Кладемо поперечні балки, прибиваємо їх до вертикальних опор. Коли конструкція буде готова, підпірки можна буде зняти.

Кладемо поперечні балки

Прибираємо підпірки і остаточно доробляємо нашу конструкцію. Не забуваємо, що вертикальні опори повинні бути глибоко вкопані в землю, щоб витримати вагу гойдалок і людей, що сидять на них. Так що робіть заздалегідь дошки поміцніше.

Доробляємо конструкцію для гойдалок

Складаємо вогнище

Тепер можна посипати місце в центрі гравієм, щоб іскри, що летять від багаття, не могли підпалити нічого навколо. Під саме місце для вогнища кладемо тротуарну плитку або просто заливаємо це місце цементом.

Посипаємо середину гравієм, кладемо плитку під багаття

Складаємо з цеглин або каменів вогнище для багаття. Тут можна робити різні варіанти, наприклад, використовувати круглі булижники різної форми, щоб вогнище виглядало більш оригінальним.

Складаємо вогнище в центрі

Вішаємо лавки

Тепер нам залишилося тільки на ланцюги підвісити наші лавки і пофарбувати конструкцію опор для гойдалок в будь-який вподобаний вам колір. Куточок для відпочинку готовий, можна кликати гостей оцінити ваше нове творіння.

Фарбуємо опори і вішаємо лавки


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено