Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНеймовірний казковий будинок художниці у Фландрії (фото)

Неймовірний казковий будинок художниці у Фландрії (фото)

Художниця Рос ван де Велді придумала свій власний світ – і в порцеляні, з якою вона працює, і в будинку в бельгійській провінції, де вона живе. Ріс ван де Велді згадує, що з дитинства не дружила з реальністю.

Їй було нудно ходити в школу, сидіти за партою, вчити формули. Під монотонне бубоніння вчительки вона придумувала і малювала свій власний світ.

У ньому не було людей, машин, великих будівель. Швидше, це було схоже на хатину Робінзона Крузо на безлюдному острові: буйна рослинність, маленький будиночок з колод, квіти, що заглядають у вікна.

dom_vo_flandrii_08

Ріс продумала все, аж до посуду з листя і їжі, яку вона б собі готувала. Дитячі ескізи, потайки намальовані під час уроків, досі зберігаються в запорошених папках.

dom_vo_flandrii_07

У більшості дитячі мрії розсіюються під натиском реального життя, але Ріс не відмовилася від своїх фантазій. Вона закінчила Академію мистецтв в Антверпені і почала працювати з керамікою.

dom_vo_flandrii_06

Вона хотіла повторити саму природу, але в’язка глина не бажала перетворюватися в тремтливі від вітру листочки і ніжні квіти.

dom_vo_flandrii_05

Тоді Ріс звернулася до фарфору. Від цього матеріалу їй нарешті вдалося домогтися тонкості і крихкості, порівняно з природньою. Виявилося, що про “посуд з листя” мріяла не тільки авторка: його почали продавати дорогі магазини і замовляти ресторани.

dom_vo_flandrii_12

На безлюдний острів художниця не поїхала, але купила господарську споруду в бельгійському селі. Будівля стоїть в густому зарослому саду, і в ній легко відчути себе далеко від цивілізації.

dom_vo_flandrii_01

Придумувати нічого не довелось – дикувата комора з облізлими стінами, товстими балками і грубим каменем на підлозі досить сильно була схожа на хатинку з її дитячих фантазій.

dom_vo_flandrii_11

Залишалося тільки впустити природу. Вона тут присутня у вигляді живих рослин, пристосованих для різних потреб пеньків і стовбурів, речей з натуральних матеріалів.

dom_vo_flandrii_10

Крім пари крісел, в будинку немає меблів, зроблених з іншого матеріалу, ніж дерево. Причому не акуратно обробленого, а натурального, з сучками і тріщинами. Але схожим на казковий ліс цей будинок робить не дерево, а тендітні білосніжні творіння Рос.

dom_vo_flandrii_09

Вона ліпить свої квіти, малює на японському папері, готує з того, що виросло на городі, накриває стіл в саду і ні секунди не сумнівається, що живе в тому самому світі, який придумала під час нудних уроків математики.

dom_vo_flandrii_04

dom_vo_flandrii_03

dom_vo_flandrii_02


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки:

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. а сральня (унитаз), в виде кактуса или оленьих рогов, а может, это просто куча сухих листьев? ….Зато натурально и демократично

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено