Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВесняна робота: вибираємо грядки

Весняна робота: вибираємо грядки

На невеликій ділянці особливо важливо правильно організувати посадку, і один з важливих пунктів – грядки.

Часто городники просто скопують грунт і засаджують ділянку культурами. Щось, звичайно, виростає, але, як правило, вимагає підвищеної уваги, постійного догляду, і в результаті урожай невеликий.

Так от, якщо правильно їх сформувати, всі ці проблеми зменшаться вдвічі. Існує спосіб вирішити цю задачу з мінімальними витратами, потрібно лише грамотно підійти до питання.

Які ж грядки можна зробити?

Добре зарекомендували себе високі грядки, в межах 40 см у висоту. Вони, як пиріг, складаються з шарів, і кожен шар несе свою функцію. Нижній шар, у вигляді сітки – оберігає. Середній, компост – обігріває, і, нарешті, верхній – родючий.

Такі грядки теплі, так як перший укладається компост. Це різні матеріали, які здатні розкладатися – макулатура, гілки, ганчірки. Якщо у дачника є компостна яма, куди протягом року скидалися відходи з кухні, трава без насіння та інші продукти, то це ідеальний варіант. Компостну яму дуже люблять личинки різних шкідників, вони чудово влаштовуються там на зимівлю. І якщо вчасно розкопати їх житло, то можна з легкістю позбутися потенційних шкідників, відправивши їх на морозець. Так що при першій можливості яму варто спустошити і ліквідувати личинки.

Складаємо матеріали для компосту , наприклад, ганчір’я, макулатуру, гілки від дерев і чагарників (дрібно порубані) і рясно поливаємо. Зверху присипати землею.Відбувається гниття, і виділене тепло буде як не можна до речі навесні, коли сонечко тільки починає пригрівати. І вранці часто бувають заморозки. Такі грядки дозволяють отримати урожай набагато швидше, сонце швидше прогріває землю. Правда, полив необхідний регулярний і частіший. Можна убезпечити себе від кротів і на дно прокласти сітку, таким чином вам не доведеться ділитися врожаєм з незваним гостем.При такому варіанті пристрою грядки шанс отримати урожай в два рази підвищується.Після редиски або цибулі цілком може визріти зелень.

Довжина принципового значення не має, все залежить від ваших уподобань, а ширина повинна становити від 60 до 100 см. Деякі рекомендують ширину 45 см, але це думка спірна.

Копати такі грядки не потрібно.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено